Calvin Klein CK One Summer 2018 - EDT 100 ml

Marka: Calvin Klein Nr katalogowy: 100002448974
Calvin Klein CK One Summer 2018 - EDT 100 ml

Sprzedaż partnerskaPromocja

Promocja obowiązuje do 31.01.2019 lub do wyczerpania zapasów.

Calvin Klein CK One Summer 2018 - EDT 100 ml

Ograniczona letnia edycja CK One Summer na rok 2018 to cytrusowo-słodki zapach dla mężczyzn i kobiet o owocowym i drzewnym odcieniu. Głowa wykonana jest z cytryny, mojito i limonki. W sercu łączą się guawa, jaśmin i białe kwiaty. W bazie poczujesz drewno cedrowe i mleko kokosowe. Pełny opis

84

84 zł z VAT 126 zł, oszczędzasz 42 zł (33 %)

W magazynie partnerskim

Towar jest wysyłany bezpośrednio z magazynu partnerskiego. Dostawa realizowana jest transportem oferowanym przez partnera. Podana data dostawy uwzględnia wysyłkę i dostarczenie towarów przez przewoźnika.

Planowana data dostawy :23.01.2019

Ten towar oferujemy w ramach sprzedaży partnerskiej. Warunki dostawy mogą różnić się od naszych standardowych warunków. Więcej informacji

Sprzedaż partnerska

Proces zakupu w ramach sprzedaży partnerskiej jest zbliżony do standardowego. Zapewniamy wsparcie przy obsłudze zamówienia, dbamy o komunikację i rozpatrujemy ewentualną reklamację. Jedyną różnicą jest sposób dostarczenia zamówionych towarów. Towary dostarczane są bezpośrednio od naszych partnerów i nie ma możliwości ich osobistego odbioru w Punktach Odbioru Towaru MALL.PL.

Produkty oferowane w ramach sprzedaży partnerskiej oznaczone są etykietą Sprzedaż partnerska

Pełny opis

Opis produktu

Ograniczona letnia edycja CK One Summer na rok 2018 to cytrusowo-słodki zapach dla mężczyzn i kobiet o owocowym i drzewnym odcieniu. Głowa wykonana jest z cytryny, mojito i limonki. W sercu łączą się guawa, jaśmin i białe kwiaty. W bazie poczujesz drewno cedrowe i mleko kokosowe. Ta edycja poświęcona jest błękitnemu letniemu niebu bez jednej chmury. Nic więc dziwnego, że jest podobny odcień został również wybrany do samej butelki. Udekoruj go oryginalnymi naklejkami, które pochodzą z zapachem.

Rynek został uruchomiony wiosną 2018 roku.


Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Rodzaj woda toaletowa
Pojemność 100 ml
Kategoria perfum unisex
Nuta podstawowa cytrusowy
Nuta uzupełniająca słodki