David Beckham Classic Blue - dezodorant z atomizerem 75 ml

Marka: David Beckham Nr katalogowy: 100002338198
David Beckham Classic Blue - dezodorant z atomizerem 75 ml

Sprzedaż partnerska

David Beckham Classic Blue - dezodorant z atomizerem 75 ml

Dezodorant Spray klasyczny Blue od marki David Beckham tworzy nową toaletę zapach Claccic niebiesko. David Beckham Klasyczny zapach wprowadzony w 2013 roku, która jest przeznaczona dla ludzi, którzy mają styl. Pełny opis

27

27 zł z VAT
Ostatnia sztuka w tej cenie!

W magazynie partnerskim

Towar jest wysyłany bezpośrednio z magazynu partnerskiego. Dostawa realizowana jest transportem oferowanym przez partnera. Podana data dostawy uwzględnia wysyłkę i dostarczenie towarów przez przewoźnika.

Planowana data dostawy :23.01.2019

Ten towar oferujemy w ramach sprzedaży partnerskiej. Warunki dostawy mogą różnić się od naszych standardowych warunków. Więcej informacji

Sprzedaż partnerska

Proces zakupu w ramach sprzedaży partnerskiej jest zbliżony do standardowego. Zapewniamy wsparcie przy obsłudze zamówienia, dbamy o komunikację i rozpatrujemy ewentualną reklamację. Jedyną różnicą jest sposób dostarczenia zamówionych towarów. Towary dostarczane są bezpośrednio od naszych partnerów i nie ma możliwości ich osobistego odbioru w Punktach Odbioru Towaru MALL.PL.

Produkty oferowane w ramach sprzedaży partnerskiej oznaczone są etykietą Sprzedaż partnerska

Pełny opis

Opis produktu

Dezodorant Spray klasyczny Blue od marki David Beckham tworzy nową toaletę zapach Claccic niebiesko.

David Beckham Klasyczny zapach wprowadzony w 2013 roku, która jest przeznaczona dla ludzi, którzy mają styl.

Teraz przychodzi nowy zapach Niebieski klasyczny, który jest zainspirowany klasycznym stylu i elegancji połączonej z nowoczesnymi szczegółami. David Beckham prezentuje się ten zapach jako „nowoczesną interpretacją ponadczasowej klasycznej zapach.”

Pan Jean-Christophe Herault stoi tuż za stworzenie tego nowego wydania. Kompozycja jest odważniejsze, niż w przypadku oryginalnego zapachowej Classic. Pierwsze wzmianki słychać nieśmiałe akordy ananas, grejpfrut i naciska fiołki. Serce wykonane z geranium, szałwia i jabłek. Na odległość – w gęstym podnóża zalesionych aby otoczyć kaszmir, paczuli i mchu.


Zapach został uruchomiony w 2014 roku.


Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Rodzaj dezodorant
Pojemność 75 ml
Kategoria perfum męskie
Nuta podstawowa cytrusowy
Nuta uzupełniająca drzewny