Giorgio Armani Code Colonia - EDT 125 ml

Marka: Giorgio Armani Nr katalogowy: 100002373177
Giorgio Armani Code Colonia - EDT 125 ml

Sprzedaż partnerskaDarmowa dostawa

Giorgio Armani Code Colonia - EDT 125 ml

W sprawę zaangażowany był Code Colonia Antoine Maisondieu, który chciał zachować charakter paproci, ale dał mu dawkę świeżości, elegancji i zmysłowości pomarańczowych kwiatów. W głowie znajdziesz bergamotkę, mandarynkę i czerwony pieprz. W sercu pomarańczowy kwiat, szałwia piżmowa i salicylan amylu. Pełny opis

336

336 zł z VAT

W magazynie partnerskim

Towar jest wysyłany bezpośrednio z magazynu partnerskiego. Dostawa realizowana jest transportem oferowanym przez partnera. Podana data dostawy uwzględnia wysyłkę i dostarczenie towarów przez przewoźnika.

Planowana data dostawy :25.01.2019

Ten towar oferujemy w ramach sprzedaży partnerskiej. Warunki dostawy mogą różnić się od naszych standardowych warunków. Więcej informacji

Sprzedaż partnerska

Proces zakupu w ramach sprzedaży partnerskiej jest zbliżony do standardowego. Zapewniamy wsparcie przy obsłudze zamówienia, dbamy o komunikację i rozpatrujemy ewentualną reklamację. Jedyną różnicą jest sposób dostarczenia zamówionych towarów. Towary dostarczane są bezpośrednio od naszych partnerów i nie ma możliwości ich osobistego odbioru w Punktach Odbioru Towaru MALL.PL.

Produkty oferowane w ramach sprzedaży partnerskiej oznaczone są etykietą Sprzedaż partnerska

Pełny opis

Opis produktu

W sprawę zaangażowany był Code Colonia Antoine Maisondieu, który chciał zachować charakter paproci, ale dał mu dawkę świeżości, elegancji i zmysłowości pomarańczowych kwiatów. W głowie znajdziesz bergamotkę, mandarynkę i czerwony pieprz. W sercu pomarańczowy kwiat, szałwia piżmowa i salicylan amylu. W bazie znajduje się amberwood, fasolka tonka i heliotrop.


Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Rodzaj woda toaletowa
Pojemność 125 ml
Kategoria perfum męskie
Nuta podstawowa cytrusowy
Nuta uzupełniająca korzenny