Dior Dior Homme Sport 2017 - EDT TESTER 125 ml

Marka: Dior Nr katalogowy: 100002739372
Dior Dior Homme Sport 2017 - EDT TESTER 125 ml

Sprzedaż partnerska

Dior Dior Homme Sport 2017 - EDT TESTER 125 ml

Charakterystyczny, ekstremalny, mocny zapach to zapach dla mężczyzn z Dior u. Dior Homme Sport, który już znamy z 2008 i 2012 roku , jednak teraz dodaliśmy znaczące owoce, które zmieniają kierunek tych perfum. Składa się z grejpfruta, czerwonych pomarańczy, cytryny i gruszek. Pełny opis

286

286 zł z VAT

W magazynie partnerskim

Towar jest wysyłany bezpośrednio z magazynu partnerskiego. Dostawa realizowana jest transportem oferowanym przez partnera. Podana data dostawy uwzględnia wysyłkę i dostarczenie towarów przez przewoźnika.

Planowana data dostawy :20.02.2019

Ten towar oferujemy w ramach sprzedaży partnerskiej. Warunki dostawy mogą różnić się od naszych standardowych warunków. Więcej informacji

Sprzedaż partnerska

Proces zakupu w ramach sprzedaży partnerskiej jest zbliżony do standardowego. Zapewniamy wsparcie przy obsłudze zamówienia, dbamy o komunikację i rozpatrujemy ewentualną reklamację. Jedyną różnicą jest sposób dostarczenia zamówionych towarów. Towary dostarczane są bezpośrednio od naszych partnerów i nie ma możliwości ich osobistego odbioru w Punktach Odbioru Towaru MALL.PL.

Produkty oferowane w ramach sprzedaży partnerskiej oznaczone są etykietą Sprzedaż partnerska

Pełny opis

Opis produktu

Charakterystyczny, ekstremalny, mocny zapach to zapach dla mężczyzn z Dior u. Dior Homme Sport, który już znamy z 2008 i 2012 roku , jednak teraz dodaliśmy znaczące owoce, które zmieniają kierunek tych perfum. Składa się z grejpfruta, czerwonych pomarańczy, cytryny i gruszek. Różowy pieprz, gałka muszkatołowa i pelargonium. Jest zamknięty przez wetiwer i sandał.


Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Rodzaj woda toaletowa
Pojemność 125 ml
Kategoria perfum męskie
Nuta podstawowa orientalny
Nuta uzupełniająca drzewny