DKNY DKNY Men Summer 2016 - woda kolońska 100 ml

Marka: DKNY Nr katalogowy: 100002339251
DKNY DKNY Men Summer 2016 - woda kolońska 100 ml

Sprzedaż partnerskaPromocja

Promocja obowiązuje do 15.03.2019 lub do wyczerpania zapasów.

DKNY DKNY Men Summer 2016 - woda kolońska 100 ml

Zapach DKNY Men Lato 2016 Limited Edition na słoneczne letnie dni. Otwiera z nutami cytrusowymi, stopniowo łączą się w sercu złożonej z porostów, cedru i fiołków. Na zakończenie stałej zapach bursztynu, piżma i paczuli. . Pełny opis

89

89 zł z VAT 101 zł, oszczędzasz 12 zł (11 %)

W magazynie partnerskim

Towar jest wysyłany bezpośrednio z magazynu partnerskiego. Dostawa realizowana jest transportem oferowanym przez partnera. Podana data dostawy uwzględnia wysyłkę i dostarczenie towarów przez przewoźnika.

Planowana data dostawy :20.02.2019

Ten towar oferujemy w ramach sprzedaży partnerskiej. Warunki dostawy mogą różnić się od naszych standardowych warunków. Więcej informacji

Sprzedaż partnerska

Proces zakupu w ramach sprzedaży partnerskiej jest zbliżony do standardowego. Zapewniamy wsparcie przy obsłudze zamówienia, dbamy o komunikację i rozpatrujemy ewentualną reklamację. Jedyną różnicą jest sposób dostarczenia zamówionych towarów. Towary dostarczane są bezpośrednio od naszych partnerów i nie ma możliwości ich osobistego odbioru w Punktach Odbioru Towaru MALL.PL.

Produkty oferowane w ramach sprzedaży partnerskiej oznaczone są etykietą Sprzedaż partnerska

Pełny opis

Opis produktu

Zapach DKNY Men Lato 2016 Limited Edition na słoneczne letnie dni. Otwiera z nutami cytrusowymi, stopniowo łączą się w sercu złożonej z porostów, cedru i fiołków. Na zakończenie stałej zapach bursztynu, piżma i paczuli.


Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Rodzaj woda kolońska
Pojemność 100 ml
Kategoria perfum męskie
Nuta podstawowa cytrusowy
Nuta uzupełniająca świeży