DKNY DKNY Nectar Love - EDP TESTER 100 ml

Marka: DKNY Nr katalogowy: 100002346174
DKNY DKNY Nectar Love - EDP TESTER 100 ml

Sprzedaż partnerskaPromocja

Promocja obowiązuje do 31.01.2019 lub do wyczerpania zapasów.

DKNY DKNY Nectar Love - EDP TESTER 100 ml

Miłość DKNY Nectar jest odpowiednia dla wszystkich kobiet, które lubią niezwykłe, orientalne kwiatowe zapachy. Głowa wykonana jest z nektarynki, mandarynki, grepy i żółtej frezji. W sercu znajdziesz mirabelkę, konwalia i jaśmin. U podstawy miesza się cedr, wanilia, piżmo, neroli i wosk pszczeli. Pełny opis

118

118 zł z VAT 135 zł, oszczędzasz 17 zł (12 %)

W magazynie partnerskim

Towar jest wysyłany bezpośrednio z magazynu partnerskiego. Dostawa realizowana jest transportem oferowanym przez partnera. Podana data dostawy uwzględnia wysyłkę i dostarczenie towarów przez przewoźnika.

Planowana data dostawy :24.01.2019

Ten towar oferujemy w ramach sprzedaży partnerskiej. Warunki dostawy mogą różnić się od naszych standardowych warunków. Więcej informacji

Sprzedaż partnerska

Proces zakupu w ramach sprzedaży partnerskiej jest zbliżony do standardowego. Zapewniamy wsparcie przy obsłudze zamówienia, dbamy o komunikację i rozpatrujemy ewentualną reklamację. Jedyną różnicą jest sposób dostarczenia zamówionych towarów. Towary dostarczane są bezpośrednio od naszych partnerów i nie ma możliwości ich osobistego odbioru w Punktach Odbioru Towaru MALL.PL.

Produkty oferowane w ramach sprzedaży partnerskiej oznaczone są etykietą Sprzedaż partnerska

Pełny opis

Opis produktu

Miłość DKNY Nectar jest odpowiednia dla wszystkich kobiet, które lubią niezwykłe, orientalne kwiatowe zapachy. Głowa wykonana jest z nektarynki, mandarynki, grepy i żółtej frezji. W sercu znajdziesz mirabelkę, konwalia i jaśmin. U podstawy miesza się cedr, wanilia, piżmo, neroli i wosk pszczeli.

Zapach wprowadzono na rynek w 2017 roku.


Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Rodzaj tester
Pojemność 100 ml
Kategoria perfum damskie
Nuta podstawowa orientalny
Nuta uzupełniająca słodki