Dolce & Gabbana Dolce - woda perfumowana 50 ml

Marka: Dolce & Gabbana Nr katalogowy: 100002543369
Dolce & Gabbana Dolce - woda perfumowana 50 ml

Sprzedaż partnerska

Dolce & Gabbana Dolce - woda perfumowana 50 ml

Dom mody Dolce & Gabbana prezentuje się na początku 2014 roku, Dolce zapachowej rynek. Dolce jest emocjonalną i zmysłową podróż przez Sycylię, która jest oryginalną inspiracją duetu mody. Dolce jest opisany jako miękki i kobiecy zapach pełen białych kwiatów. Pełny opis

166

166 zł z VAT

W magazynie partnerskim

Towar jest wysyłany bezpośrednio z magazynu partnerskiego. Dostawa realizowana jest transportem oferowanym przez partnera. Podana data dostawy uwzględnia wysyłkę i dostarczenie towarów przez przewoźnika.

Planowana data dostawy :23.01.2019

Ten towar oferujemy w ramach sprzedaży partnerskiej. Warunki dostawy mogą różnić się od naszych standardowych warunków. Więcej informacji

Sprzedaż partnerska

Proces zakupu w ramach sprzedaży partnerskiej jest zbliżony do standardowego. Zapewniamy wsparcie przy obsłudze zamówienia, dbamy o komunikację i rozpatrujemy ewentualną reklamację. Jedyną różnicą jest sposób dostarczenia zamówionych towarów. Towary dostarczane są bezpośrednio od naszych partnerów i nie ma możliwości ich osobistego odbioru w Punktach Odbioru Towaru MALL.PL.

Produkty oferowane w ramach sprzedaży partnerskiej oznaczone są etykietą Sprzedaż partnerska

Pełny opis

Opis produktu

Dom mody Dolce & Gabbana prezentuje się na początku 2014 roku, Dolce zapachowej rynek. Dolce jest emocjonalną i zmysłową podróż przez Sycylię, która jest oryginalną inspiracją duetu mody.

Dolce jest opisany jako miękki i kobiecy zapach pełen białych kwiatów. Świeżość kwiatów wraz z kwiatem neroli otwiera papaja kompozycję zapachową, która płynie do serca, zdominowany białe Amarylis, narcyz i lilia. Podstawą jest miękkie drewno kaszmirowe i piżmo.


Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Pojemność 50 ml
Kategoria perfum damskie