Dolce & Gabbana The One For Men - woda toaletowa 50 ml + balsam po goleniu 75 ml

Marka: Dolce & Gabbana Nr katalogowy: 100002338085
Dolce & Gabbana The One For Men - woda toaletowa 50 ml + balsam po goleniu 75 ml

Sprzedaż partnerska

Dolce & Gabbana The One For Men - woda toaletowa 50 ml + balsam po goleniu 75 ml

Ponadczasowy klasyczny z nowoczesnymi elementami, których nie brakuje elegancji i zmysłowości. Teraz jest taki męski zapach Dolce & Gabbana The One For Men. Idealny partner dla popularnych damska The One. Pełny opis

174

174 zł z VAT
W magazynie – możesz mieć 25.02.

W magazynie partnerskim

Towar jest wysyłany bezpośrednio z magazynu partnerskiego. Dostawa realizowana jest transportem oferowanym przez partnera. Podana data dostawy uwzględnia wysyłkę i dostarczenie towarów przez przewoźnika.

Planowana data dostawy :25.02.2019

Ten towar oferujemy w ramach sprzedaży partnerskiej. Warunki dostawy mogą różnić się od naszych standardowych warunków. Więcej informacji

Sprzedaż partnerska

Proces zakupu w ramach sprzedaży partnerskiej jest zbliżony do standardowego. Zapewniamy wsparcie przy obsłudze zamówienia, dbamy o komunikację i rozpatrujemy ewentualną reklamację. Jedyną różnicą jest sposób dostarczenia zamówionych towarów. Towary dostarczane są bezpośrednio od naszych partnerów i nie ma możliwości ich osobistego odbioru w Punktach Odbioru Towaru MALL.PL.

Produkty oferowane w ramach sprzedaży partnerskiej oznaczone są etykietą Sprzedaż partnerska

Pełny opis

Opis produktu

Ponadczasowy klasyczny z nowoczesnymi elementami, których nie brakuje elegancji i zmysłowości. Teraz jest taki męski zapach Dolce & Gabbana The One For Men. Idealny partner dla popularnych damska The One. One for Men to czysta koncentrat elegancji i zmysłowości, który nie ma klasyczną koncepcję pieczęcią nowoczesnością, dzięki czemu jest lekki angażując zapach charakteryzujący się ostry, orientalny tytoniu i wyrafinowane harmonie Boise tonem.


Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Rodzaj zestaw upominkowy
Kategoria perfum męskie
Nuta podstawowa cytrusowy
Nuta uzupełniająca korzenny