Giorgio Armani Emporio Armani Diamonds For Men - woda toaletowa 75 ml

Marka: Giorgio Armani Nr katalogowy: 100002566893
Giorgio Armani Emporio Armani Diamonds For Men - woda toaletowa 75 ml

Sprzedaż partnerskaPromocja

Promocja obowiązuje do 15.03.2019 lub do wyczerpania zapasów.

Giorgio Armani Emporio Armani Diamonds For Men - woda toaletowa 75 ml

Emporio Armani Diamonds For Men to elegancki i stylowy zapach dla mężczyzn, który łączy się z charyzmatycznym i mężczyzny pewność. Nuty zapachowe składają się z bergamotki, drzewa gwajakowego, a następnie przenosi się do serca, składa się z gamy wetiwerii pachnącej, cedr i piżmo. Pełny opis

236

236 zł z VAT 270 zł, oszczędzasz 34 zł (12 %)
W magazynie – możesz mieć 27.02.

W magazynie partnerskim

Towar jest wysyłany bezpośrednio z magazynu partnerskiego. Dostawa realizowana jest transportem oferowanym przez partnera. Podana data dostawy uwzględnia wysyłkę i dostarczenie towarów przez przewoźnika.

Planowana data dostawy :27.02.2019

Ten towar oferujemy w ramach sprzedaży partnerskiej. Warunki dostawy mogą różnić się od naszych standardowych warunków. Więcej informacji

Sprzedaż partnerska

Proces zakupu w ramach sprzedaży partnerskiej jest zbliżony do standardowego. Zapewniamy wsparcie przy obsłudze zamówienia, dbamy o komunikację i rozpatrujemy ewentualną reklamację. Jedyną różnicą jest sposób dostarczenia zamówionych towarów. Towary dostarczane są bezpośrednio od naszych partnerów i nie ma możliwości ich osobistego odbioru w Punktach Odbioru Towaru MALL.PL.

Produkty oferowane w ramach sprzedaży partnerskiej oznaczone są etykietą Sprzedaż partnerska

Wybierz Pojemność

Pełny opis

Opis produktu

Emporio Armani Diamonds For Men to elegancki i stylowy zapach dla mężczyzn, który łączy się z charyzmatycznym i mężczyzny pewność. Nuty zapachowe składają się z bergamotki, drzewa gwajakowego, a następnie przenosi się do serca, składa się z gamy wetiwerii pachnącej, cedr i piżmo. Baza jest słodszy zapach – zawiera ambry i kakao.

Zapach został uruchomiony w 2008 roku.


Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Rodzaj woda toaletowa
Pojemność 75 ml
Kategoria perfum męskie
Nuta podstawowa cytrusowy
Nuta uzupełniająca drzewny