Elode Enigmatic - woda perfumowana 100 ml

Marka: Elode Nr katalogowy: 100002339759
Elode Enigmatic - woda perfumowana 100 ml

Sprzedaż partnerska

Elode Enigmatic - woda perfumowana 100 ml

Tajemnicze zapachy z Elod ciekawe kwiatowo-owocowy zapach dla kobiet. Tajemniczy perfumy, które ma istotny odcienie pomarańczy, mandarynki i lilie. W sercu ukrywa róży i jaśminu. Podstawa jest wanilia i sandałowy. . Pełny opis

25

25 zł z VAT
W magazynie – możesz mieć 25.02.

W magazynie partnerskim

Towar jest wysyłany bezpośrednio z magazynu partnerskiego. Dostawa realizowana jest transportem oferowanym przez partnera. Podana data dostawy uwzględnia wysyłkę i dostarczenie towarów przez przewoźnika.

Planowana data dostawy :25.02.2019

Ten towar oferujemy w ramach sprzedaży partnerskiej. Warunki dostawy mogą różnić się od naszych standardowych warunków. Więcej informacji

Sprzedaż partnerska

Proces zakupu w ramach sprzedaży partnerskiej jest zbliżony do standardowego. Zapewniamy wsparcie przy obsłudze zamówienia, dbamy o komunikację i rozpatrujemy ewentualną reklamację. Jedyną różnicą jest sposób dostarczenia zamówionych towarów. Towary dostarczane są bezpośrednio od naszych partnerów i nie ma możliwości ich osobistego odbioru w Punktach Odbioru Towaru MALL.PL.

Produkty oferowane w ramach sprzedaży partnerskiej oznaczone są etykietą Sprzedaż partnerska

Pełny opis

Opis produktu

Tajemnicze zapachy z Elod ciekawe kwiatowo-owocowy zapach dla kobiet. Tajemniczy perfumy, które ma istotny odcienie pomarańczy, mandarynki i lilie. W sercu ukrywa róży i jaśminu. Podstawa jest wanilia i sandałowy.


Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Rodzaj woda perfumowana
Pojemność 100 ml
Kategoria perfum damskie
Nuta podstawowa kwiatowy
Nuta uzupełniająca owocowy