Escada Especially - woda perfumowana 1 ml - spray

Marka: Escada Nr katalogowy: 100003566528

Sprzedaż partnerska

Escada Especially - woda perfumowana 1 ml - spray

Escada especiall luksusowy zapach dla kobiet, która jest inspirowana przez ducha radości. Zapach jest zbudowany na delikatnym aromatem róż. Rezultatem jest zapach, który wyraża delikatną kobiecość. Musujące zapach otwiera się z nutami gruszki połączonych egzotyczne nasiona aromat Ambrette. Pełny opis

6

6 zł Z VAT

Nr katalogowy: 100003566528

Pełny opis

Opis produktu

Escada especiall luksusowy zapach dla kobiet, która jest inspirowana przez ducha radości. Zapach jest zbudowany na delikatnym aromatem róż. Rezultatem jest zapach, który wyraża delikatną kobiecość. Musujące zapach otwiera się z nutami gruszki połączonych egzotyczne nasiona aromat Ambrette. Środa zapach jest wyjątkowy zapach krzykliwe bułgarska róża, która dodaje głębi i perfumy charakteru odróżniającego. Nuty ylang-ylang i wodnych tonów wraz z róż tworzą delikatny, kwiatowy i żeńską intensywny wyzwanie. Lekkie nuty piżma zapachowej podstawy nośnej w delikatny różany akord i dodawać wyrafinowany dotyk kobiecości.

Opakowanie ma niezwykłą konstrukcję. Solidne, kwadratowe szklanej butelce z różowego soku, który jest zamknięty wewnątrz klasycznym i charakterystycznym logiem z podwójnym E. Podobnie jak butelki zapach jest ładnie wyważone między nowoczesnym i klasycznym wyglądzie, który jest tak nieodłącznym marki Escada. Opakowanie zewnętrzne zawiera tę samą złoto „double E„Escada logo na różowym tle. Efekt jest elegancka z odrobiną zabawy kobiecości.

Zapach został uruchomiony w 2011 roku.


Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Rodzaj woda perfumowana
Pojemność 1 ml
Kategoria perfum damskie
Nuta podstawowa kwiatowy
Nuta uzupełniająca świeży