Calvin Klein Euphoria Men Intense - woda toaletowa 100 ml

Marka: Calvin Klein Nr katalogowy: 100002336981
Calvin Klein Euphoria Men Intense - woda toaletowa 100 ml

Sprzedaż partnerskaPromocja

Promocja obowiązuje do 17.12.2018 lub do wyczerpania zapasów.

Calvin Klein Euphoria Men Intense - woda toaletowa 100 ml

Euphoria Men Intense jest bogatym, ciemniejsza wersja zapachu Euphoria Men, która powoduje większe i bardziej intensywne uczucie. Orientalno-drzewny zapach egzotycznych i sexy aury. Prowokacyjny zmysłowy i męski mieszanka składników tworzy wrażenie tajemniczości i intrygi. Pełny opis

121

121 zł z VAT 128 zł, oszczędzasz 7 zł (5 %)

W magazynie partnerskim

Towar jest wysyłany bezpośrednio z magazynu partnerskiego. Dostawa realizowana jest transportem oferowanym przez partnera. Podana data dostawy uwzględnia wysyłkę i dostarczenie towarów przez przewoźnika.

Planowana data dostawy :18.12.2018

Ten towar oferujemy w ramach sprzedaży partnerskiej. Warunki dostawy mogą różnić się od naszych standardowych warunków. Więcej informacji

Sprzedaż partnerska

Proces zakupu w ramach sprzedaży partnerskiej jest zbliżony do standardowego. Zapewniamy wsparcie przy obsłudze zamówienia, dbamy o komunikację i rozpatrujemy ewentualną reklamację. Jedyną różnicą jest sposób dostarczenia zamówionych towarów. Towary dostarczane są bezpośrednio od naszych partnerów i nie ma możliwości ich osobistego odbioru w Punktach Odbioru Towaru MALL.PL.

Produkty oferowane w ramach sprzedaży partnerskiej oznaczone są etykietą Sprzedaż partnerska

Pełny opis

Opis produktu

Euphoria Men Intense jest bogatym, ciemniejsza wersja zapachu Euphoria Men, która powoduje większe i bardziej intensywne uczucie. Orientalno-drzewny zapach egzotycznych i sexy aury. Prowokacyjny zmysłowy i męski mieszanka składników tworzy wrażenie tajemniczości i intrygi.

O tym zapachem więcej powiemy nasz magazyn .


Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Rodzaj woda toaletowa
Pojemność 100 ml
Kategoria perfum męskie
Nuta podstawowa orientalny
Nuta uzupełniająca drzewny