Calvin Klein Euphoria - woda perfumowana 100 ml

Marka: Calvin Klein Nr katalogowy: 100002336468
Calvin Klein Euphoria - woda perfumowana 100 ml

Sprzedaż partnerskaPromocja

Promocja obowiązuje do 15.03.2019 lub do wyczerpania zapasów.

Calvin Klein Euphoria - woda perfumowana 100 ml

Przyjemne zapachy wpływają na nasze uczucia i jest zwierciadłem naszej duszy. Świat wie perfumy ponad tysiąca lat. Ludzie przekupiony różne zapachy i porządek bogów, by modlić się o obfitych zbiorów. Masz niepowtarzalną okazję do odkrycia wraz z Calvin Klein perfumy zaklęcia. Pełny opis

143

143 zł z VAT 185 zł, oszczędzasz 42 zł (22 %)

W magazynie partnerskim

Towar jest wysyłany bezpośrednio z magazynu partnerskiego. Dostawa realizowana jest transportem oferowanym przez partnera. Podana data dostawy uwzględnia wysyłkę i dostarczenie towarów przez przewoźnika.

Planowana data dostawy :20.02.2019

Ten towar oferujemy w ramach sprzedaży partnerskiej. Warunki dostawy mogą różnić się od naszych standardowych warunków. Więcej informacji

Sprzedaż partnerska

Proces zakupu w ramach sprzedaży partnerskiej jest zbliżony do standardowego. Zapewniamy wsparcie przy obsłudze zamówienia, dbamy o komunikację i rozpatrujemy ewentualną reklamację. Jedyną różnicą jest sposób dostarczenia zamówionych towarów. Towary dostarczane są bezpośrednio od naszych partnerów i nie ma możliwości ich osobistego odbioru w Punktach Odbioru Towaru MALL.PL.

Produkty oferowane w ramach sprzedaży partnerskiej oznaczone są etykietą Sprzedaż partnerska

Wybierz Pojemność

Pełny opis

Opis produktu

Przyjemne zapachy wpływają na nasze uczucia i jest zwierciadłem naszej duszy. Świat wie perfumy ponad tysiąca lat. Ludzie przekupiony różne zapachy i porządek bogów, by modlić się o obfitych zbiorów. Masz niepowtarzalną okazję do odkrycia wraz z Calvin Klein perfumy zaklęcia. Piękne, uwodzicielskie i pewne siebie kobiety nie mogą obejść się bez dobrego zapachu. Są zainteresowani nie tylko zapach, ale także konstrukcja butelki. Ekskluzywne perfumy w imponującym etykiecie opakowania jest kobietą sukcesu.

Przedstawiamy perfumy Calvin Klein Euphoria woda – wystarczy spojrzeć na stylowym srebrnym pudełku ukrywał butelkę inspiruje do aktywności niespotykaną. Imponująca Odrobina różu wyraża zmysłowość i miękkość. Ten ekskluzywny zapach wody idealne uzupełnienie każdego stroju i seksapilu jego użytkownika.

Drogie panie, chcesz być w centrum uwagi i własne perfumy projektowania wody naśladując orchidei w rozkwicie? Nie bój się eksperymentować, bo chcesz być niezapomniany? Więc trzeba zamówić perfumy Calvin Klein Euphoria woda. Ten wspaniały zapach wody jest bardzo korzystne dla deszczowy i zimny, a także ubrania zimowe, które czynią ją wciągającą i charakterystyczny orientalny-kwiatowy zapach. Jeśli szukasz doskonałej zapach w, więc nie ma powodu się wahać z zamówieniem.


Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Rodzaj woda perfumowana
Pojemność 100 ml
Kategoria perfum damskie
Nuta podstawowa orientalny
Nuta uzupełniająca słodki