Durance Figa letnia - woda toaletowa 100 ml

Marka: Durance Nr katalogowy: 100002339544
Durance Figa letnia - woda toaletowa 100 ml

Sprzedaż partnerskaPromocja

Promocja obowiązuje do 30.11.2018 lub do wyczerpania zapasów.

Durance Figa letnia - woda toaletowa 100 ml

Ten zapach od marki Durance jest przeznaczony zarówno dla mężczyzn jak i kobiet. Nuta głowy: pomarańcza, kiwi, liście figowe i piołunu. Serce zapachu urzeka fig, irys, piwonii, róża, brzoskwinię i jeżyny. Baza jest ukryte nuty piżma, drzewa cedrowego, śliwki, drzewa sandałowego, a Fig. . Pełny opis

59

59 zł z VAT 67 zł, oszczędzasz 8 zł (11 %)

W magazynie partnerskim

Towar jest wysyłany bezpośrednio z magazynu partnerskiego. Dostawa realizowana jest transportem oferowanym przez partnera. Podana data dostawy uwzględnia wysyłkę i dostarczenie towarów przez przewoźnika.

Planowana data dostawy :22.11.2018

Ten towar oferujemy w ramach sprzedaży partnerskiej. Warunki dostawy mogą różnić się od naszych standardowych warunków. Więcej informacji

Sprzedaż partnerska

Proces zakupu w ramach sprzedaży partnerskiej jest zbliżony do standardowego. Zapewniamy wsparcie przy obsłudze zamówienia, dbamy o komunikację i rozpatrujemy ewentualną reklamację. Jedyną różnicą jest sposób dostarczenia zamówionych towarów. Towary dostarczane są bezpośrednio od naszych partnerów i nie ma możliwości ich osobistego odbioru w Punktach Odbioru Towaru MALL.PL.

Produkty oferowane w ramach sprzedaży partnerskiej oznaczone są etykietą Sprzedaż partnerska

Pełny opis

Opis produktu

Ten zapach od marki Durance jest przeznaczony zarówno dla mężczyzn jak i kobiet. Nuta głowy: pomarańcza, kiwi, liście figowe i piołunu. Serce zapachu urzeka fig, irys, piwonii, róża, brzoskwinię i jeżyny. Baza jest ukryte nuty piżma, drzewa cedrowego, śliwki, drzewa sandałowego, a Fig.


Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Rodzaj woda toaletowa
Pojemność 100 ml
Kategoria perfum unisex
Nuta podstawowa kwiatowy
Nuta uzupełniająca drzewny