Frais Monde wody toaletowe wanilia (wanilia) 30 ml

Marka: Frais Monde Nr katalogowy: 100002390122
Frais Monde wody toaletowe wanilia (wanilia) 30 ml

Sprzedaż partnerskaPromocja

Promocja obowiązuje do 18.12.2018 lub do wyczerpania zapasów.

Frais Monde wody toaletowe wanilia (wanilia) 30 ml

Mocny nuty wanilii tworzy nieodparty zapach Frais Monde Vanilla. Povědomá zapach waniliowy drewna dla tych, którzy szukają charakterystyczny słodki zapach z akcentami drzewiastych. . Pełny opis

52

52 zł z VAT 58 zł, oszczędzasz 6 zł (10 %)

W magazynie partnerskim

Towar jest wysyłany bezpośrednio z magazynu partnerskiego. Dostawa realizowana jest transportem oferowanym przez partnera. Podana data dostawy uwzględnia wysyłkę i dostarczenie towarów przez przewoźnika.

Planowana data dostawy :17.12.2018

Ten towar oferujemy w ramach sprzedaży partnerskiej. Warunki dostawy mogą różnić się od naszych standardowych warunków. Więcej informacji

Sprzedaż partnerska

Proces zakupu w ramach sprzedaży partnerskiej jest zbliżony do standardowego. Zapewniamy wsparcie przy obsłudze zamówienia, dbamy o komunikację i rozpatrujemy ewentualną reklamację. Jedyną różnicą jest sposób dostarczenia zamówionych towarów. Towary dostarczane są bezpośrednio od naszych partnerów i nie ma możliwości ich osobistego odbioru w Punktach Odbioru Towaru MALL.PL.

Produkty oferowane w ramach sprzedaży partnerskiej oznaczone są etykietą Sprzedaż partnerska

Pełny opis

Opis produktu

Mocny nuty wanilii tworzy nieodparty zapach Frais Monde Vanilla.Povědomá zapach waniliowy drewna dla tych, którzy szukają charakterystyczny słodki zapach z akcentami drzewiastych.


Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Kategoria perfum damskie