Mexx Fresh Man - woda toaletowa 50 ml

Marka: Mexx Nr katalogowy: 100002464733
Mexx Fresh Man - woda toaletowa 50 ml

Sprzedaż partnerskaPromocja

Promocja obowiązuje do 15.03.2019 lub do wyczerpania zapasów.

Mexx Fresh Man - woda toaletowa 50 ml

Na prawdziwe uczucie świeżości jest coś dziwnego i wspaniałe. To samo uczucie, że vetknul do Mexx Mexx Fresh nowego zapachu. Męska zapach ożywi Twoje zmysły i daje entuzjazm do działania i radości życia. Pełny opis

46

46 zł z VAT 72 zł, oszczędzasz 26 zł (36 %)
W magazynie – możesz mieć 25.02.

W magazynie partnerskim

Towar jest wysyłany bezpośrednio z magazynu partnerskiego. Dostawa realizowana jest transportem oferowanym przez partnera. Podana data dostawy uwzględnia wysyłkę i dostarczenie towarów przez przewoźnika.

Planowana data dostawy :25.02.2019

Ten towar oferujemy w ramach sprzedaży partnerskiej. Warunki dostawy mogą różnić się od naszych standardowych warunków. Więcej informacji

Sprzedaż partnerska

Proces zakupu w ramach sprzedaży partnerskiej jest zbliżony do standardowego. Zapewniamy wsparcie przy obsłudze zamówienia, dbamy o komunikację i rozpatrujemy ewentualną reklamację. Jedyną różnicą jest sposób dostarczenia zamówionych towarów. Towary dostarczane są bezpośrednio od naszych partnerów i nie ma możliwości ich osobistego odbioru w Punktach Odbioru Towaru MALL.PL.

Produkty oferowane w ramach sprzedaży partnerskiej oznaczone są etykietą Sprzedaż partnerska

Wybierz Pojemność

Pełny opis

Opis produktu

Na prawdziwe uczucie świeżości jest coś dziwnego i wspaniałe. To samo uczucie, że vetknul do Mexx Mexx Fresh nowego zapachu. Męska zapach ożywi Twoje zmysły i daje entuzjazm do działania i radości życia. Ten zapach daje aktualną chłodzenie, energetyzujący i optymistyczną świeżość każdym razem go użyć. Gdziekolwiek jesteś, jesteś zawsze gwarantuje idealnie „świeże” start.

Zapach został uruchomiony w 2011 roku.


Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Rodzaj woda toaletowa
Pojemność 50 ml
Kategoria perfum męskie
Nuta uzupełniająca drzewny