Playboy Generation for Men - woda toaletowa 100 ml

Marka: Playboy Nr katalogowy: 100002338160
Playboy Generation for Men - woda toaletowa 100 ml

Sprzedaż partnerskaPromocja

Promocja obowiązuje do 31.01.2019 lub do wyczerpania zapasów.

Playboy Generation for Men - woda toaletowa 100 ml

Toaleta Generation Woda z marki Playboy został zaprojektowany dla pokolenia, które jest zawsze „online”, połączone z siecią 24/7 i podzielić się swoimi doświadczeniami ze światem na swoich smartfonach i jest zawsze gotowy do zabawy. Konstrukcja butelka przypomina kształtem smartfonów. Pełny opis

21

21 zł z VAT 27 zł, oszczędzasz 6 zł (22 %)

W magazynie partnerskim

Towar jest wysyłany bezpośrednio z magazynu partnerskiego. Dostawa realizowana jest transportem oferowanym przez partnera. Podana data dostawy uwzględnia wysyłkę i dostarczenie towarów przez przewoźnika.

Planowana data dostawy :28.01.2019

Ten towar oferujemy w ramach sprzedaży partnerskiej. Warunki dostawy mogą różnić się od naszych standardowych warunków. Więcej informacji

Sprzedaż partnerska

Proces zakupu w ramach sprzedaży partnerskiej jest zbliżony do standardowego. Zapewniamy wsparcie przy obsłudze zamówienia, dbamy o komunikację i rozpatrujemy ewentualną reklamację. Jedyną różnicą jest sposób dostarczenia zamówionych towarów. Towary dostarczane są bezpośrednio od naszych partnerów i nie ma możliwości ich osobistego odbioru w Punktach Odbioru Towaru MALL.PL.

Produkty oferowane w ramach sprzedaży partnerskiej oznaczone są etykietą Sprzedaż partnerska

Pełny opis

Opis produktu

Toaleta Generation Woda z marki Playboy został zaprojektowany dla pokolenia, które jest zawsze „online”, połączone z siecią 24/7 i podzielić się swoimi doświadczeniami ze światem na swoich smartfonach i jest zawsze gotowy do zabawy. Konstrukcja butelka przypomina kształtem smartfonów.

Ten zapach jest idealny dla tych, którzy lubią życie pełne zabawy, imprez i klubów. Dla tych, którzy swoje własne zasady i żyć ich życiem sposób chcą.

woda toaletowa Playboy generacji dla mężczyzn będzie inspirować energetyzujące smaki ananasa i bergamotki, która jest lekko przyprawionych cynamonem. Serca zapach jest egzotyczne i aromatyczne. Składa się on z zielonej fasoli i lawendy kaszmir. Kompozycja zapachu zamyka skórzaną, wanilii i cedru.

Ten zapach został stworzony dla ludzi, którzy naprawdę chcą zaimponować kobietom. Został on uruchomiony w 2014 roku.


Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Rodzaj woda toaletowa
Pojemność 100 ml
Kategoria perfum męskie
Nuta podstawowa orientalny
Nuta uzupełniająca słodki