Giorgio Armani Emporio Armani Stronger With You - EDT 100 ml + EDT 15 ml + sprchový gel 75 ml

Marka: Giorgio Armani Nr katalogowy: 100003311868
Giorgio Armani Emporio Armani Stronger With You - EDT 100 ml + EDT 15 ml + sprchový gel 75 ml

Sprzedaż partnerskaDarmowa dostawaNowość

Giorgio Armani Emporio Armani Stronger With You - EDT 100 ml + EDT 15 ml + sprchový gel 75 ml

Niepowtarzalny zapach Giorgio Armani Emporio Armani Mocniej Z tobą dla mężczyzn został wydany w 2017 roku. Głowę wykonano z kardamonu, różowego pieprzu, fiołka i listków mięty. Szałwia, melon i ananas łączą się w sercu. Kompozycja oddaje dotyk wanilii, kasztanowca, cedru i bursztynowego drewna. Pełny opis

346

346 zł z VAT

W magazynie partnerskim

Towar jest wysyłany bezpośrednio z magazynu partnerskiego. Dostawa realizowana jest transportem oferowanym przez partnera. Podana data dostawy uwzględnia wysyłkę i dostarczenie towarów przez przewoźnika.

Planowana data dostawy :20.02.2019

Ten towar oferujemy w ramach sprzedaży partnerskiej. Warunki dostawy mogą różnić się od naszych standardowych warunków. Więcej informacji

Sprzedaż partnerska

Proces zakupu w ramach sprzedaży partnerskiej jest zbliżony do standardowego. Zapewniamy wsparcie przy obsłudze zamówienia, dbamy o komunikację i rozpatrujemy ewentualną reklamację. Jedyną różnicą jest sposób dostarczenia zamówionych towarów. Towary dostarczane są bezpośrednio od naszych partnerów i nie ma możliwości ich osobistego odbioru w Punktach Odbioru Towaru MALL.PL.

Produkty oferowane w ramach sprzedaży partnerskiej oznaczone są etykietą Sprzedaż partnerska

Pełny opis

Opis produktu

Niepowtarzalny zapach Giorgio Armani Emporio Armani Mocniej Z tobą dla mężczyzn został wydany w 2017 roku. Głowę wykonano z kardamonu, różowego pieprzu, fiołka i listków mięty. Szałwia, melon i ananas łączą się w sercu. Kompozycja oddaje dotyk wanilii, kasztanowca, cedru i bursztynowego drewna.


Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Rodzaj zestaw upominkowy
Kategoria perfum męskie
Nuta podstawowa fougere
Nuta uzupełniająca słodki