Gucci Guilty - EDT 75 ml + sprchový gel 100 ml + EDT 7,4 ml

Marka: Gucci Nr katalogowy: 100011258439

Sprzedaż partnerskaNowość

Gucci Guilty - EDT 75 ml + sprchový gel 100 ml + EDT 7,4 ml

Gucci Guilty to kompozycja kwiatowo-orientalna. Połączenie wszystkich składników tworzy wyjątkowego i nieodparcie uwodzicielskiego Gucci Guilty´ego, w którym Frida Giannini twierdzi, że ma w sobie coś „hipnotycznego”. Gwiazdą kampanii jest młoda amerykańska aktorka Evan Rachel Wood. Pełny opis

234

234 zł z VAT 283 zł, oszczędzasz 49 zł (17 %)

Nr katalogowy: 100011258439

Pełny opis

Opis produktu

Gucci Guilty to kompozycja kwiatowo-orientalna. Połączenie wszystkich składników tworzy wyjątkowego i nieodparcie uwodzicielskiego Gucci Guilty´ego, w którym Frida Giannini twierdzi, że ma w sobie coś „hipnotycznego”. Gwiazdą kampanii jest młoda amerykańska aktorka Evan Rachel Wood.

Ikoniczny „G” zyskał zupełnie nowe znaczenie w kobiecym zapachu Gucci Guilty. W postaci dwóch lustrzanych i splecionych liter staje się synonimem bohaterki, która traktuje życie jako wyzwanie. Gucci Guilty ma wszystkie warunki, aby stać się klasykiem designu. Butelka oparta jest na eleganckim połączeniu złotego metalu ze szkłem, co tworzy unikalny podpis w postaci dwóch przeplatanych „G” i „okien”, o widocznym zapachu bursztynu. Błyszcząca czarna skrzynka, w której ukryty jest flakon, stanowi idealne uzupełnienie żywego obiektu.

Zapach został wydany w 2010 roku.

Nasz magazyn mówi ci więcej o tym zapachu.


Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Rodzaj zestaw upominkowy
Kategoria perfum damskie
Nuta podstawowa kwiatowy
Nuta uzupełniająca korzenny