Hugo Boss Hugo Just Different - EDT 125 ml

Hugo Boss Hugo Just Different - EDT 125 ml

Nr.: 100002337374
Sprzedaż partnerska
Hugo Just Different jest dla mężczyzny, który inspirując się wszystko wokół siebie nie boi się zmieniać pozornie stałe perspektywy. Jego życie jest niezwykłą drogą, na pierwszy rzut oka przypadkową, ale posiadającą własną wewnętrzną logikę i cel. Pełny opis
154 zł
117 zł
-24%
Partner: Vivantis

W magazynie partnera 5+ sztuk

12.05.2021 - 13.05.2021 dostawa partnerska
 

Nr.: 100002337374

Opis

Hugo Just Different jest dla mężczyzny, który inspirując się wszystko wokół siebie nie boi się zmieniać pozornie stałe perspektywy. Jego życie jest niezwykłą drogą, na pierwszy rzut oka przypadkową, ale posiadającą własną wewnętrzną logikę i cel. Na każdym kroku daje pierwszeństwo szybkości, dynamice i spontanicznej energii – widzi dokoła i przeżywa niespodziewane rzeczy wykorzystując swoje zmysły jako klucz do twórczego wzbogacenia. Znany muzyk, reżyser muzyczny i aktor filmowy  Jared Leto, który jest twarzą zapachu, doskonale uosabia kreatywnego i eksperymentującego ducha . Jest bezpośrednim prototypem dociekliwego  „smakosza życia”, poszukującego oryginalnych pomysłów i doświadczeń z najróżniejszych źródeł.

Aromat jest „przechowywany” w nieprzezroczystej, matowo czarnej substancji potwierdzając swój tajemniczy i do tego zmysłowo męski status. Srebrna nakrętka i jaskrawoczerwone logo świecące pośród butelki tylko potwierdza nonkonformistyczny wygląd pozwalając, że Hugo Just Different nie może być pomijane.

Zapach został wprowadzony na rynek w 2011 roku.