Hugo Boss Hugo Just Different - woda toaletowa 200 ml

Marka: Hugo Boss Nr katalogowy: 100002471943
Hugo Boss Hugo Just Different - woda toaletowa 200 ml

Sprzedaż partnerska

Hugo Boss Hugo Just Different - woda toaletowa 200 ml

Hugo jakieś inne jest dla człowieka, który zainspirował wszystko wokół niego, i nie boi się zmienić pozornie stałą perspektywę. Jego podróż jest niezwykła droga, na pierwszy rzut oka losowy, ale ma własną wewnętrzną logikę i cel. Pełny opis

196

196 zł z VAT
W magazynie – możesz mieć 25.02.

W magazynie partnerskim

Towar jest wysyłany bezpośrednio z magazynu partnerskiego. Dostawa realizowana jest transportem oferowanym przez partnera. Podana data dostawy uwzględnia wysyłkę i dostarczenie towarów przez przewoźnika.

Planowana data dostawy :25.02.2019

Ten towar oferujemy w ramach sprzedaży partnerskiej. Warunki dostawy mogą różnić się od naszych standardowych warunków. Więcej informacji

Sprzedaż partnerska

Proces zakupu w ramach sprzedaży partnerskiej jest zbliżony do standardowego. Zapewniamy wsparcie przy obsłudze zamówienia, dbamy o komunikację i rozpatrujemy ewentualną reklamację. Jedyną różnicą jest sposób dostarczenia zamówionych towarów. Towary dostarczane są bezpośrednio od naszych partnerów i nie ma możliwości ich osobistego odbioru w Punktach Odbioru Towaru MALL.PL.

Produkty oferowane w ramach sprzedaży partnerskiej oznaczone są etykietą Sprzedaż partnerska

Wybierz Pojemność

Pełny opis

Opis produktu

Hugo jakieś inne jest dla człowieka, który zainspirował wszystko wokół niego, i nie boi się zmienić pozornie stałą perspektywę. Jego podróż jest niezwykła droga, na pierwszy rzut oka losowy, ale ma własną wewnętrzną logikę i cel. Na każdym kroku wyznaje szybkość, dynamikę i spontanicznej energii – zobaczyć i przeżyć niespodziewany i wykorzystuje swoje zmysły jako klucz do twórczego wzbogacenia. Znany muzyk, dyrektor muzyczny i filmowy aktor Jared Leto, który jest twarzą zapachu doskonale ucieleśnia ducha twórczego i eksperymentalną. Jest bezpośrednio dociekliwy prototyp „życie dla smakoszy”, która stale poszukuje oryginalnych pomysłów i doświadczeń z najróżniejszych źródeł.

Aromat jest „przechowywanie” w nieprzezroczystej, matowej czarnej substancji potwierdzając swój status tajemniczą i zmysłową jeszcze męską. Srebrny nakrętka i jaskrawoczerwone logo świeci pośród butelki to tylko potwierdzić nonkonformista wygląd, pozwalając Hugo jakieś inne nie mogą być pomijane.

Zapach został uruchomiony w 2011 roku.


Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Rodzaj woda toaletowa
Pojemność 200 ml
Kategoria perfum męskie
Nuta podstawowa fougere
Nuta uzupełniająca świeży