Hugo Boss Hugo Woman - EDP 50 ml

Marka: Hugo Boss Nr katalogowy: 100002368740
Hugo Boss Hugo Woman - EDP 50 ml

Sprzedaż partnerskaPromocja

Promocja obowiązuje do 15.03.2019 lub do wyczerpania zapasów.

Hugo Boss Hugo Woman - EDP 50 ml

Hugo Woman Eau de Parfum marki Hugo Boss to kwiatowo-owocowy zapach, który łączy w sobie nieoczekiwane naturalnych składników. Jest to fuzja dźwięków tradycyjnych kobiecych i męskich nieoczekiwanych dźwięków. Pełny opis

117

117 zł z VAT 125 zł, oszczędzasz 8 zł (6 %)

W magazynie partnerskim

Towar jest wysyłany bezpośrednio z magazynu partnerskiego. Dostawa realizowana jest transportem oferowanym przez partnera. Podana data dostawy uwzględnia wysyłkę i dostarczenie towarów przez przewoźnika.

Planowana data dostawy :20.02.2019

Ten towar oferujemy w ramach sprzedaży partnerskiej. Warunki dostawy mogą różnić się od naszych standardowych warunków. Więcej informacji

Sprzedaż partnerska

Proces zakupu w ramach sprzedaży partnerskiej jest zbliżony do standardowego. Zapewniamy wsparcie przy obsłudze zamówienia, dbamy o komunikację i rozpatrujemy ewentualną reklamację. Jedyną różnicą jest sposób dostarczenia zamówionych towarów. Towary dostarczane są bezpośrednio od naszych partnerów i nie ma możliwości ich osobistego odbioru w Punktach Odbioru Towaru MALL.PL.

Produkty oferowane w ramach sprzedaży partnerskiej oznaczone są etykietą Sprzedaż partnerska

Wybierz Pojemność

Pełny opis

Opis produktu

Hugo Woman Eau de Parfum marki Hugo Boss to kwiatowo-owocowy zapach, który łączy w sobie nieoczekiwane naturalnych składników. Jest to fuzja dźwięków tradycyjnych kobiecych i męskich nieoczekiwanych dźwięków. Nuty otwierają akordy jeżyna owoców, błyszczące włoskiej mandarynki i świeżość górskich Himalajów czerwonego trawniku. Sercem oferuje jaśmin, śliwka, czarny tęczówki i czarne herbaty przyprawy. Baza składa się z bursztynu, drzewa sandałowego i cedru.

Jest on przedstawiony z hasłem „Twój zapach, na swój sposób”.

Został on uruchomiony w 2015 roku.


Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Rodzaj woda perfumowana
Pojemność 50 ml
Kategoria perfum damskie
Nuta podstawowa cytrusowy
Nuta uzupełniająca drzewny