Bentley Infinite Intense - woda perfumowana TESTER 100 ml

Marka: Bentley Nr katalogowy: 100002627233
Bentley Infinite Intense - woda perfumowana TESTER 100 ml

Sprzedaż partnerska

Bentley Infinite Intense - woda perfumowana TESTER 100 ml

Niekończące się intensywne, długotrwałe i potężne, są to słowa opisujące Infinite Intense Perfume Bentley . Orientalny, drzewny zapach dla mocnych i podstawowych mężczyzn. Pełny opis

94

94 zł z VAT

W magazynie partnerskim

Towar jest wysyłany bezpośrednio z magazynu partnerskiego. Dostawa realizowana jest transportem oferowanym przez partnera. Podana data dostawy uwzględnia wysyłkę i dostarczenie towarów przez przewoźnika.

Planowana data dostawy :23.01.2019

Ten towar oferujemy w ramach sprzedaży partnerskiej. Warunki dostawy mogą różnić się od naszych standardowych warunków. Więcej informacji

Sprzedaż partnerska

Proces zakupu w ramach sprzedaży partnerskiej jest zbliżony do standardowego. Zapewniamy wsparcie przy obsłudze zamówienia, dbamy o komunikację i rozpatrujemy ewentualną reklamację. Jedyną różnicą jest sposób dostarczenia zamówionych towarów. Towary dostarczane są bezpośrednio od naszych partnerów i nie ma możliwości ich osobistego odbioru w Punktach Odbioru Towaru MALL.PL.

Produkty oferowane w ramach sprzedaży partnerskiej oznaczone są etykietą Sprzedaż partnerska

Pełny opis

Opis produktu

Niekończące się intensywne, długotrwałe i potężne, są to słowa opisujące Infinite Intense Perfume Bentley . Orientalny, drzewny zapach dla mocnych i podstawowych mężczyzn. Najpierw zaczarujesz czarną paprykę, lawendę, fiołek i geranium, które są przenoszone na przyprawy, gałkę muszkatołową, żywicę, siam benzynę, bursztyn. Zbliżenie paczuli, haitańskiej wetiwerii, piżma i cedru.

Butelka wykonana jest z wysokiej jakości ciężkiego szkła, które jest uformowane w sylwetkę mężczyzny o szerokich barkach.

Infinite Intesne został wydany w 2015 roku. Nathalie Lorson jest zapachem perfum.


Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Rodzaj tester
Pojemność 100 ml
Kategoria perfum męskie
Nuta podstawowa orientalny
Nuta uzupełniająca drzewny