Christina Aguilera Inspire - woda perfumowana 100 ml

Marka: Christina Aguilera Nr katalogowy: 100002445016
Christina Aguilera Inspire - woda perfumowana 100 ml

Sprzedaż partnerska

Christina Aguilera Inspire - woda perfumowana 100 ml

Zapach przeznaczony dla kobiet, które lubią wyrażać się na różne sposoby, szukając zapachu oparciu o nastroju i intuicji. Christina Aguilera Inspire o jej zapachu mówi: „Uwielbiam być kobietą. Pełny opis

91

91 zł z VAT
W magazynie – możesz mieć 25.02.

W magazynie partnerskim

Towar jest wysyłany bezpośrednio z magazynu partnerskiego. Dostawa realizowana jest transportem oferowanym przez partnera. Podana data dostawy uwzględnia wysyłkę i dostarczenie towarów przez przewoźnika.

Planowana data dostawy :25.02.2019

Ten towar oferujemy w ramach sprzedaży partnerskiej. Warunki dostawy mogą różnić się od naszych standardowych warunków. Więcej informacji

Sprzedaż partnerska

Proces zakupu w ramach sprzedaży partnerskiej jest zbliżony do standardowego. Zapewniamy wsparcie przy obsłudze zamówienia, dbamy o komunikację i rozpatrujemy ewentualną reklamację. Jedyną różnicą jest sposób dostarczenia zamówionych towarów. Towary dostarczane są bezpośrednio od naszych partnerów i nie ma możliwości ich osobistego odbioru w Punktach Odbioru Towaru MALL.PL.

Produkty oferowane w ramach sprzedaży partnerskiej oznaczone są etykietą Sprzedaż partnerska

Pełny opis

Opis produktu

Zapach przeznaczony dla kobiet, które lubią wyrażać się na różne sposoby, szukając zapachu oparciu o nastroju i intuicji. Christina Aguilera Inspire o jej zapachu mówi: „Uwielbiam być kobietą. Kocham wolność wyrażania siebie na różne sposoby, w następstwie jego inspiracji do odkrycia własnego świata „Christina Aguilera Inspire. – Idź za inspirację!


Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Rodzaj woda perfumowana
Pojemność 100 ml
Kategoria perfum damskie
Nuta podstawowa kwiatowy
Nuta uzupełniająca owocowy