Durance Joli Coquelicot - EDT 100 ml

Marka: Durance Nr katalogowy: 100002354128

Sprzedaż partnerska

Durance Joli Coquelicot - EDT 100 ml

woda toaletowa róża starożytny francuska marka Durance zadziwi zapach róż stolisté Grignan. Urocze kwiatowe nuty jaśminu i fiołka towarzyszą świeżym cytrusowym aromacie. Baza jest ukryty zapach skóry i paczuli. Sprzedaż wody toaletowej została uruchomiona w 2007 roku. Pełny opis

85

85 zł z VAT

W magazynie partnerskim

Towar jest wysyłany bezpośrednio z magazynu partnerskiego. Dostawa realizowana jest transportem oferowanym przez partnera. Podana data dostawy uwzględnia wysyłkę i dostarczenie towarów przez przewoźnika.

Planowana data dostawy :21.02.2019

Ten towar oferujemy w ramach sprzedaży partnerskiej. Warunki dostawy mogą różnić się od naszych standardowych warunków. Więcej informacji

Sprzedaż partnerska

Proces zakupu w ramach sprzedaży partnerskiej jest zbliżony do standardowego. Zapewniamy wsparcie przy obsłudze zamówienia, dbamy o komunikację i rozpatrujemy ewentualną reklamację. Jedyną różnicą jest sposób dostarczenia zamówionych towarów. Towary dostarczane są bezpośrednio od naszych partnerów i nie ma możliwości ich osobistego odbioru w Punktach Odbioru Towaru MALL.PL.

Produkty oferowane w ramach sprzedaży partnerskiej oznaczone są etykietą Sprzedaż partnerska

Pełny opis

Opis produktu

woda toaletowa róża starożytny francuska marka Durance zadziwi zapach róż stolisté Grignan. Urocze kwiatowe nuty jaśminu i fiołka towarzyszą świeżym cytrusowym aromacie. Baza jest ukryty zapach skóry i paczuli. Sprzedaż wody toaletowej została uruchomiona w 2007 roku.


Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Rodzaj woda toaletowa
Pojemność 100 ml
Kategoria perfum damskie
Nuta podstawowa kwiatowy
Nuta uzupełniająca świeży