Karl Lagerfeld For Her - miniaturka woda perfumowana 4,5 ml

Marka: Karl Lagerfeld Nr katalogowy: 100002401382
Karl Lagerfeld For Her - miniaturka woda perfumowana 4,5 ml

Sprzedaż partnerska

Karl Lagerfeld For Her - miniaturka woda perfumowana 4,5 ml

Zapach efektowne damskie Lagerfeld Karl Lagerfeld Dla Niej została uruchomiona w 2014 roku. Mieszanina owoców i kwiatów, emanuje piękno i delikatność. Orzeźwiające nuty cytryny i brzoskwiń doskonale łączy się z zapachem magnolii i róż. Pełny opis

13

13 zł z VAT

W magazynie partnerskim

Towar jest wysyłany bezpośrednio z magazynu partnerskiego. Dostawa realizowana jest transportem oferowanym przez partnera. Podana data dostawy uwzględnia wysyłkę i dostarczenie towarów przez przewoźnika.

Planowana data dostawy :20.02.2019

Ten towar oferujemy w ramach sprzedaży partnerskiej. Warunki dostawy mogą różnić się od naszych standardowych warunków. Więcej informacji

Sprzedaż partnerska

Proces zakupu w ramach sprzedaży partnerskiej jest zbliżony do standardowego. Zapewniamy wsparcie przy obsłudze zamówienia, dbamy o komunikację i rozpatrujemy ewentualną reklamację. Jedyną różnicą jest sposób dostarczenia zamówionych towarów. Towary dostarczane są bezpośrednio od naszych partnerów i nie ma możliwości ich osobistego odbioru w Punktach Odbioru Towaru MALL.PL.

Produkty oferowane w ramach sprzedaży partnerskiej oznaczone są etykietą Sprzedaż partnerska

Pełny opis

Opis produktu

Zapach efektowne damskie Lagerfeld Karl Lagerfeld Dla Niej została uruchomiona w 2014 roku.
Mieszanina owoców i kwiatów, emanuje piękno i delikatność. Orzeźwiające nuty cytryny i brzoskwiń doskonale łączy się z zapachem magnolii i róż. Podstawa perfumy zaskoczy Cię z odrobiną ciepłych odcieniach drzewiastych, takich jak bursztynu i piżma.


Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Rodzaj miniatura
Kategoria perfum damskie
Nuta podstawowa kwiatowy
Nuta uzupełniająca owocowy