Guerlain L´Instant - woda perfumowana 80 ml

Marka: Guerlain Nr katalogowy: 100002639722
Guerlain L´Instant - woda perfumowana 80 ml

Sprzedaż partnerska

Guerlain L´Instant - woda perfumowana 80 ml

Zanurz się i cieszyć się nadprzyrodzoną L´Instant zapach, który urzeka nieoczekiwane łatwość magnolia, irys, jaśmin i wanilia podkreślił ton owoców cytrusowych miodu. Pełny opis

188

188 zł z VAT

W magazynie partnerskim

Towar jest wysyłany bezpośrednio z magazynu partnerskiego. Dostawa realizowana jest transportem oferowanym przez partnera. Podana data dostawy uwzględnia wysyłkę i dostarczenie towarów przez przewoźnika.

Planowana data dostawy :23.01.2019

Ten towar oferujemy w ramach sprzedaży partnerskiej. Warunki dostawy mogą różnić się od naszych standardowych warunków. Więcej informacji

Sprzedaż partnerska

Proces zakupu w ramach sprzedaży partnerskiej jest zbliżony do standardowego. Zapewniamy wsparcie przy obsłudze zamówienia, dbamy o komunikację i rozpatrujemy ewentualną reklamację. Jedyną różnicą jest sposób dostarczenia zamówionych towarów. Towary dostarczane są bezpośrednio od naszych partnerów i nie ma możliwości ich osobistego odbioru w Punktach Odbioru Towaru MALL.PL.

Produkty oferowane w ramach sprzedaży partnerskiej oznaczone są etykietą Sprzedaż partnerska

Wybierz Pojemność

Pełny opis

Opis produktu

Zanurz się i cieszyć się nadprzyrodzoną L´Instant zapach, który urzeka nieoczekiwane łatwość magnolia, irys, jaśmin i wanilia podkreślił ton owoców cytrusowych miodu. Na jego zapachu Guerlain stworzył znakomity podświetlany butelkę przesiąknięta zmysłowość i piękno, które jest zgodne z najlepszych tradycji marki. L´Instant to połączenie tradycji i nowoczesności, połączenie luksusu i piękna. Ten zapach jest szlachetny opiekun i protektor urzekający captor snów.


Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Rodzaj woda perfumowana
Pojemność 80 ml
Kategoria perfum damskie
Nuta podstawowa orientalny
Nuta uzupełniająca słodki