Dolce & Gabbana Light Blue Pour Homme - woda toaletowa TESTER 125 ml

Marka: Dolce & Gabbana Nr katalogowy: 100002425141
Dolce & Gabbana Light Blue Pour Homme - woda toaletowa TESTER 125 ml

Sprzedaż partnerska

Dolce & Gabbana Light Blue Pour Homme - woda toaletowa TESTER 125 ml

Męska zapach Dolce & Gabbana Light Blue Pour Homme skierowany jest do ludzi, którzy są blisko duszy Morza Śródziemnego i emitować czarujący seksowny zmysłowość. Pełny opis

160

160 zł z VAT

W magazynie partnerskim

Towar jest wysyłany bezpośrednio z magazynu partnerskiego. Dostawa realizowana jest transportem oferowanym przez partnera. Podana data dostawy uwzględnia wysyłkę i dostarczenie towarów przez przewoźnika.

Planowana data dostawy :24.01.2019

Ten towar oferujemy w ramach sprzedaży partnerskiej. Warunki dostawy mogą różnić się od naszych standardowych warunków. Więcej informacji

Sprzedaż partnerska

Proces zakupu w ramach sprzedaży partnerskiej jest zbliżony do standardowego. Zapewniamy wsparcie przy obsłudze zamówienia, dbamy o komunikację i rozpatrujemy ewentualną reklamację. Jedyną różnicą jest sposób dostarczenia zamówionych towarów. Towary dostarczane są bezpośrednio od naszych partnerów i nie ma możliwości ich osobistego odbioru w Punktach Odbioru Towaru MALL.PL.

Produkty oferowane w ramach sprzedaży partnerskiej oznaczone są etykietą Sprzedaż partnerska

Pełny opis

Opis produktu

Męska zapach Dolce & Gabbana Light Blue Pour Homme skierowany jest do ludzi, którzy są blisko duszy Morza Śródziemnego i emitować czarujący seksowny zmysłowość. Domenico Dolce i Stefano Gabbana wyjaśnia swoją koncepcję: „Light Blue Pour Homme został wykonany na miarę mężczyzn Dolce & Gabbana, który dba o siebie, jak sportu i jego otoczenie ma swój nowoczesny uwodzenie. Zapach składa się ze świeżych, pikantnych i zmysłowych tonów Morza Śródziemnego, które uważamy za najseksowniejszą miejsce na ziemi. "


Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Rodzaj tester
Pojemność 125 ml
Kategoria perfum męskie
Nuta podstawowa cytrusowy
Nuta uzupełniająca świeży