Hugo Boss Ma Vie Pour Femme - woda perfumowana 75 ml

Marka: Hugo Boss Nr katalogowy: 100002338261

Sprzedaż partnerskaPromocja

Promocja obowiązuje do 21.01.2019 lub do wyczerpania zapasów.

Hugo Boss Ma Vie Pour Femme - woda perfumowana 75 ml

Hugo Boss Boss perfumy Ma Vie Pour Femme to silne i niezależne kobiety, która nie boi się podejmować ryzyka. Kompozycja aromatu składa się z trzech części. Pierwsza część symbolizuje nowoczesność, kobiecość i drugą część trzeciej części zaufania. Pełny opis

148

148 zł z VAT 195 zł, oszczędzasz 47 zł (24 %)

W magazynie partnerskim

Towar jest wysyłany bezpośrednio z magazynu partnerskiego. Dostawa realizowana jest transportem oferowanym przez partnera. Podana data dostawy uwzględnia wysyłkę i dostarczenie towarów przez przewoźnika.

Planowana data dostawy :23.01.2019

Ten towar oferujemy w ramach sprzedaży partnerskiej. Warunki dostawy mogą różnić się od naszych standardowych warunków. Więcej informacji

Sprzedaż partnerska

Proces zakupu w ramach sprzedaży partnerskiej jest zbliżony do standardowego. Zapewniamy wsparcie przy obsłudze zamówienia, dbamy o komunikację i rozpatrujemy ewentualną reklamację. Jedyną różnicą jest sposób dostarczenia zamówionych towarów. Towary dostarczane są bezpośrednio od naszych partnerów i nie ma możliwości ich osobistego odbioru w Punktach Odbioru Towaru MALL.PL.

Produkty oferowane w ramach sprzedaży partnerskiej oznaczone są etykietą Sprzedaż partnerska

Wybierz Pojemność

Pełny opis

Opis produktu

Hugo Boss Boss perfumy Ma Vie Pour Femme to silne i niezależne kobiety, która nie boi się podejmować ryzyka. Kompozycja aromatu składa się z trzech części. Pierwsza część symbolizuje nowoczesność, kobiecość i drugą część trzeciej części zaufania. Perfumy Boss Ma Vie Pour Femme otwiera świeże nuty kwiatu kaktusa, który reprezentuje nowoczesność. Delikatny dotyk delikatny róż, jaśminu i frezji odzwierciedla kobiecość. Ten wspaniały skład uzupełnia ciepłe drewno i cedru, które są odzwierciedleniem zaufania. Hugo Boss Boss perfumy Ma Vie Pour Femme to uroczy zapach dla kobiet.

Zapach został uruchomiony w 2014 roku.


Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Rodzaj woda perfumowana
Pojemność 75 ml
Kategoria perfum damskie
Nuta podstawowa kwiatowy
Nuta uzupełniająca drzewny