Calvin Klein Man - woda toaletowa 100 ml

Marka: Calvin Klein Nr katalogowy: 100002336826

Sprzedaż partnerska

Calvin Klein Man - woda toaletowa 100 ml

Calvin Klein, jeden z czołowych biur projektowych, ustawić dźwięk przez kilka pokoleń, który wystawił wspaniały obraz sexy człowieka. Marka Calvin Klein nadal ucieleśnieniem tego, co jest prowokacyjny, ponadczasowy i ponad to, co jest sexy. Pełny opis

101

101 zł z VAT

W magazynie partnerskim

Towar jest wysyłany bezpośrednio z magazynu partnerskiego. Dostawa realizowana jest transportem oferowanym przez partnera. Podana data dostawy uwzględnia wysyłkę i dostarczenie towarów przez przewoźnika.

Planowana data dostawy :23.01.2019

Ten towar oferujemy w ramach sprzedaży partnerskiej. Warunki dostawy mogą różnić się od naszych standardowych warunków. Więcej informacji

Sprzedaż partnerska

Proces zakupu w ramach sprzedaży partnerskiej jest zbliżony do standardowego. Zapewniamy wsparcie przy obsłudze zamówienia, dbamy o komunikację i rozpatrujemy ewentualną reklamację. Jedyną różnicą jest sposób dostarczenia zamówionych towarów. Towary dostarczane są bezpośrednio od naszych partnerów i nie ma możliwości ich osobistego odbioru w Punktach Odbioru Towaru MALL.PL.

Produkty oferowane w ramach sprzedaży partnerskiej oznaczone są etykietą Sprzedaż partnerska

Wybierz Pojemność

Pełny opis

Opis produktu

Calvin Klein, jeden z czołowych biur projektowych, ustawić dźwięk przez kilka pokoleń, który wystawił wspaniały obraz sexy człowieka. Marka Calvin Klein nadal ucieleśnieniem tego, co jest prowokacyjny, ponadczasowy i ponad to, co jest sexy. Wraz z wprowadzeniem wyrafinowany zapach Calvin Klein Man obchodzi powiązanie marki z nowych klasycznych męskich. „Zapach wyraża nowoczesną dni dorosły człowiek obchodzi męską siłę i fizyczne piękno. Te dwie podstawowe wartości były wcześniej prezentowane od samego powstania marki „, powiedziała Catherine Walsh, wiceprezes amerykańskiego Fragrances, Coty Prestige. Określiliśmy symboliczny, męski i seksowny facet. Calvin Klein Man stanowi szczyt minimalizmu i seksowny styl Calvina Kleina. To oddaje istotę współczesnego człowieka w aromacie. Klasycznym wyrazem męskiego ideału. Citrus-drzewny zapach jest definiowany przez jego aura wyraźnie męskich i rzemieślniczych umiejętności. Wyrafinowana mieszanka kruchy świeżość, egzotyczne przyprawy i bogaty drewno istota tworzy całkowicie męski zapach Calvin Klein.


Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Rodzaj woda toaletowa
Pojemność 100 ml
Kategoria perfum męskie
Nuta podstawowa cytrusowy
Nuta uzupełniająca drzewny