Jimmy Choo Man - woda toaletowa 30 ml

Marka: Jimmy Choo Nr katalogowy: 100002338292
Jimmy Choo Man - woda toaletowa 30 ml

Sprzedaż partnerska

Jimmy Choo Man - woda toaletowa 30 ml

Znani, senior brand konstrukcja buta dom Jimmy Choo wprowadza nowy zapach, „Człowiek”. Ten zapach jest dla mężczyzn z wyrafinowanego smaku, stylu dla mężczyzn, którzy są wyrafinowane i olśniewają zaufanie. Pełny opis

90

90 zł z VAT

W magazynie partnerskim

Towar jest wysyłany bezpośrednio z magazynu partnerskiego. Dostawa realizowana jest transportem oferowanym przez partnera. Podana data dostawy uwzględnia wysyłkę i dostarczenie towarów przez przewoźnika.

Planowana data dostawy :22.01.2019

Ten towar oferujemy w ramach sprzedaży partnerskiej. Warunki dostawy mogą różnić się od naszych standardowych warunków. Więcej informacji

Sprzedaż partnerska

Proces zakupu w ramach sprzedaży partnerskiej jest zbliżony do standardowego. Zapewniamy wsparcie przy obsłudze zamówienia, dbamy o komunikację i rozpatrujemy ewentualną reklamację. Jedyną różnicą jest sposób dostarczenia zamówionych towarów. Towary dostarczane są bezpośrednio od naszych partnerów i nie ma możliwości ich osobistego odbioru w Punktach Odbioru Towaru MALL.PL.

Produkty oferowane w ramach sprzedaży partnerskiej oznaczone są etykietą Sprzedaż partnerska

Wybierz Pojemność

Pełny opis

Opis produktu

Znani, senior brand konstrukcja buta dom Jimmy Choo wprowadza nowy zapach, „Człowiek”. Ten zapach jest dla mężczyzn z wyrafinowanego smaku, stylu dla mężczyzn, którzy są wyrafinowane i olśniewają zaufanie.

W obliczu zapach stał się sławny aktor Kit Harington, który uosabia prawdziwą twarz zapachu „człowiek”. Jest naturalnie męski, uwodzicielski i ma wrodzone wyczucie stylu. Jego twarz i zimno zmysłowość dopełnia cały zapach.


Jest to świeży i nowoczesny zapach, który łączy w sobie aromatyczne, owocowe i nutami drzewnymi. Obejmuje akordy melon, ananas, różowy pieprz, lawenda, paczuli i zamszu.

Zapach został uruchomiony w 2014 roku.


Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Rodzaj woda toaletowa
Pojemność 30 ml
Kategoria perfum męskie
Nuta podstawowa szyprowy
Nuta uzupełniająca świeży