Burberry My Burberry - woda perfumowana 90 ml

Marka: Burberry Nr katalogowy: 100002549715
Burberry My Burberry - woda perfumowana 90 ml

Sprzedaż partnerska

Burberry My Burberry - woda perfumowana 90 ml

Londyn, moda i zapach kwiatów ogrody podlewane przez deszcz, wszystko to perfumy dla kobiet Moje Burberry. Perfumy symbolizuje nowoczesną kobietę, która kocha modę, styl i chce czuć się komfortowo każdego dnia. Moja Burberry przepełnione świeżej mandarynki, która jest zmiękczona przez groszku. Pełny opis

224

224 zł z VAT
Towar wycofany z oferty

Ten towar oferujemy w ramach sprzedaży partnerskiej. Warunki dostawy mogą różnić się od naszych standardowych warunków. Więcej informacji

Sprzedaż partnerska

Proces zakupu w ramach sprzedaży partnerskiej jest zbliżony do standardowego. Zapewniamy wsparcie przy obsłudze zamówienia, dbamy o komunikację i rozpatrujemy ewentualną reklamację. Jedyną różnicą jest sposób dostarczenia zamówionych towarów. Towary dostarczane są bezpośrednio od naszych partnerów i nie ma możliwości ich osobistego odbioru w Punktach Odbioru Towaru MALL.PL.

Produkty oferowane w ramach sprzedaży partnerskiej oznaczone są etykietą Sprzedaż partnerska

Pełny opis

Opis produktu

Londyn, moda i zapach kwiatów ogrody podlewane przez deszcz, wszystko to perfumy dla kobiet Moje Burberry. Perfumy symbolizuje nowoczesną kobietę, która kocha modę, styl i chce czuć się komfortowo każdego dnia.
Moja Burberry przepełnione świeżej mandarynki, która jest zmiękczona przez groszku. Sercem oferuje łagodność urocze kwiaty frezji, jak i geranium. Upojny zapach róż dodaje ostry i jasny odcień.
Butelkę owija się ze złotej beżowe ozdobiona przezroczystą pokrywą. Brytyjski uchwycił magię modelu Kate Moss i kampanii reklamowej Cara Delevingne.

Został on uruchomiony w 2014 roku.


Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Rodzaj woda perfumowana
Pojemność 90 ml
Kategoria perfum damskie
Nuta podstawowa kwiatowy
Nuta uzupełniająca słodki