Naomi Campbell Naomi Campbell - woda toaletowa 15 ml

Marka: Naomi Campbell Nr katalogowy: 100002336444

Sprzedaż partnerska

Naomi Campbell Naomi Campbell - woda toaletowa 15 ml

Naomi Campbell zapach przeznaczony jest dla kobiet, które pragną odnieść sukces i niezależność. Znają swoje życiowe cele, które chcą osiągnąć, emitują nieodpartą seksapil i są zadowoleni, jest on czule dbał o nich. Pełny opis

40

40 zł z VAT

W magazynie partnerskim

Towar jest wysyłany bezpośrednio z magazynu partnerskiego. Dostawa realizowana jest transportem oferowanym przez partnera. Podana data dostawy uwzględnia wysyłkę i dostarczenie towarów przez przewoźnika.

Planowana data dostawy :20.02.2019

Ten towar oferujemy w ramach sprzedaży partnerskiej. Warunki dostawy mogą różnić się od naszych standardowych warunków. Więcej informacji

Sprzedaż partnerska

Proces zakupu w ramach sprzedaży partnerskiej jest zbliżony do standardowego. Zapewniamy wsparcie przy obsłudze zamówienia, dbamy o komunikację i rozpatrujemy ewentualną reklamację. Jedyną różnicą jest sposób dostarczenia zamówionych towarów. Towary dostarczane są bezpośrednio od naszych partnerów i nie ma możliwości ich osobistego odbioru w Punktach Odbioru Towaru MALL.PL.

Produkty oferowane w ramach sprzedaży partnerskiej oznaczone są etykietą Sprzedaż partnerska

Wybierz Pojemność

Pełny opis

Opis produktu

Naomi Campbell zapach przeznaczony jest dla kobiet, które pragną odnieść sukces i niezależność. Znają swoje życiowe cele, które chcą osiągnąć, emitują nieodpartą seksapil i są zadowoleni, jest on czule dbał o nich.

Wysoki, szczupły, unikalny, nowoczesny, erotyczny i zmysłowy kształt butelki jest wykonana z gładkiego przezroczystego szkła. Eleganckie czarne litery na szybie składa się z nazwy, która jest znana na całym świecie. Butelka jest następnie zamknięte toe w pięknie błyszczącym kolorze brązowym (symbolizowane panie malowane paznokci).

Zapach został uruchomiony w 1999 roku.


Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Rodzaj woda toaletowa
Pojemność 15 ml
Kategoria perfum damskie
Nuta podstawowa kwiatowy
Nuta uzupełniająca fantazyjny