Chloé Nomade - woda perfumowana 50 ml

Marka: Chloé Nr katalogowy: 100002340406

Sprzedaż partnerskaPromocja

Promocja obowiązuje do 16.12.2018 lub do wyczerpania zapasów.

Chloé Nomade - woda perfumowana 50 ml

Nomade od Chloé jest zapach szyprowo-owocowy przeznaczony dla wszystkich myślących kobiet. Owocowy głowica składa Mirabelle, bergamotki, cytryny i mandarynki. Serce należy frezja, jaśmin, brzoskwinia i róża. Fundament jest rozvoní mech dębowy, ambra i drzewo sandałowe, paczula wraz z białego piżma. Pełny opis

199

199 zł z VAT 363 zł, oszczędzasz 164 zł (45 %)

W magazynie partnerskim

Towar jest wysyłany bezpośrednio z magazynu partnerskiego. Dostawa realizowana jest transportem oferowanym przez partnera. Podana data dostawy uwzględnia wysyłkę i dostarczenie towarów przez przewoźnika.

Planowana data dostawy :18.12.2018

Ten towar oferujemy w ramach sprzedaży partnerskiej. Warunki dostawy mogą różnić się od naszych standardowych warunków. Więcej informacji

Sprzedaż partnerska

Proces zakupu w ramach sprzedaży partnerskiej jest zbliżony do standardowego. Zapewniamy wsparcie przy obsłudze zamówienia, dbamy o komunikację i rozpatrujemy ewentualną reklamację. Jedyną różnicą jest sposób dostarczenia zamówionych towarów. Towary dostarczane są bezpośrednio od naszych partnerów i nie ma możliwości ich osobistego odbioru w Punktach Odbioru Towaru MALL.PL.

Produkty oferowane w ramach sprzedaży partnerskiej oznaczone są etykietą Sprzedaż partnerska

Wybierz Pojemność

Pełny opis

Opis produktu

Nomade od Chloé jest zapach szyprowo-owocowy przeznaczony dla wszystkich myślących kobiet. Owocowy głowica składa Mirabelle, bergamotki, cytryny i mandarynki. Serce należy frezja, jaśmin, brzoskwinia i róża. Fundament jest rozvoní mech dębowy, ambra i drzewo sandałowe, paczula wraz z białego piżma.

Zapach został uruchomiony w 2018 roku, a jej twarz stała się aktorką Ariane ŁABĘDY.


Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Rodzaj woda perfumowana
Pojemność 50 ml
Kategoria perfum damskie
Nuta podstawowa szyprowy
Nuta uzupełniająca słodki