Calvin Klein Obsession - woda perfumowana 100 ml

Marka: Calvin Klein Nr katalogowy: 100002375394
Calvin Klein Obsession - woda perfumowana 100 ml

Sprzedaż partnerska

Calvin Klein Obsession - woda perfumowana 100 ml

Narkotyk mieszanka ekstraktów roślinnych i przypraw ciepłej naturalnej podstawy, nadal zachęca i wydaje się być niezwykle trwałe i żeński. Wprowadzenie na rynek zapachowy zmieniła jakościowo wyłączną zapach, dodając do nich gorączkowe intensywność i nieodparty urok. Pełny opis

101

101 zł z VAT

W magazynie partnerskim

Towar jest wysyłany bezpośrednio z magazynu partnerskiego. Dostawa realizowana jest transportem oferowanym przez partnera. Podana data dostawy uwzględnia wysyłkę i dostarczenie towarów przez przewoźnika.

Planowana data dostawy :23.01.2019

Ten towar oferujemy w ramach sprzedaży partnerskiej. Warunki dostawy mogą różnić się od naszych standardowych warunków. Więcej informacji

Sprzedaż partnerska

Proces zakupu w ramach sprzedaży partnerskiej jest zbliżony do standardowego. Zapewniamy wsparcie przy obsłudze zamówienia, dbamy o komunikację i rozpatrujemy ewentualną reklamację. Jedyną różnicą jest sposób dostarczenia zamówionych towarów. Towary dostarczane są bezpośrednio od naszych partnerów i nie ma możliwości ich osobistego odbioru w Punktach Odbioru Towaru MALL.PL.

Produkty oferowane w ramach sprzedaży partnerskiej oznaczone są etykietą Sprzedaż partnerska

Wybierz Pojemność

Pełny opis

Opis produktu

Narkotyk mieszanka ekstraktów roślinnych i przypraw ciepłej naturalnej podstawy, nadal zachęca i wydaje się być niezwykle trwałe i żeński. Wprowadzenie na rynek zapachowy zmieniła jakościowo wyłączną zapach, dodając do nich gorączkowe intensywność i nieodparty urok. Calvin Klein wzbudził pragnienie wszystkich kobiet, kiedy zapytał: „Kto nie doświadczył uczucia, które opiera się poza granice rozumu?” We współpracy z głównym projektantem Pierre Dinand Calvin Klein stworzył ogromny owalny i zmysłowy kapsel z charakterystycznym, inspirowany kolekcji indiańskich kamieni modlitewnych.


Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Rodzaj woda perfumowana
Pojemność 100 ml
Kategoria perfum damskie
Nuta podstawowa orientalny
Nuta uzupełniająca korzenny