Paco Rabanne Olympéa Intense - woda perfumowana TESTER 80 ml

Marka: Paco Rabanne Nr katalogowy: 100002340718
Paco Rabanne Olympéa Intense - woda perfumowana TESTER 80 ml

Sprzedaż partnerska

Paco Rabanne Olympéa Intense - woda perfumowana TESTER 80 ml

Olympia Intense to oryginalny zapach dla kobiet, który łączy w sobie słone akordy ze słodkimi nutami wanilii i bursztynu. Zapach został wydany w 2016 roku. Pełny opis

231

231 zł z VAT

W magazynie partnerskim

Towar jest wysyłany bezpośrednio z magazynu partnerskiego. Dostawa realizowana jest transportem oferowanym przez partnera. Podana data dostawy uwzględnia wysyłkę i dostarczenie towarów przez przewoźnika.

Planowana data dostawy :19.12.2018

Ten towar oferujemy w ramach sprzedaży partnerskiej. Warunki dostawy mogą różnić się od naszych standardowych warunków. Więcej informacji

Sprzedaż partnerska

Proces zakupu w ramach sprzedaży partnerskiej jest zbliżony do standardowego. Zapewniamy wsparcie przy obsłudze zamówienia, dbamy o komunikację i rozpatrujemy ewentualną reklamację. Jedyną różnicą jest sposób dostarczenia zamówionych towarów. Towary dostarczane są bezpośrednio od naszych partnerów i nie ma możliwości ich osobistego odbioru w Punktach Odbioru Towaru MALL.PL.

Produkty oferowane w ramach sprzedaży partnerskiej oznaczone są etykietą Sprzedaż partnerska

Pełny opis

Opis produktu

Olympia Intense to oryginalny zapach dla kobiet, który łączy w sobie słone akordy ze słodkimi nutami wanilii i bursztynu.

Zapach został wydany w 2016 roku.


Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Rodzaj tester
Pojemność 80 ml
Kategoria perfum damskie
Nuta podstawowa kwiatowy
Nuta uzupełniająca ambry