Bvlgari Omnia Crystalline - woda toaletowa 65 ml

Marka: Bvlgari Nr katalogowy: 100002336367
Bvlgari Omnia Crystalline - woda toaletowa 65 ml

Sprzedaż partnerskaPromocja

Promocja obowiązuje do 31.01.2019 lub do wyczerpania zapasów.

Bvlgari Omnia Crystalline - woda toaletowa 65 ml

Jak naturalny kryształ, ukryte wewnątrz Omnia krystaliczne wielu różnych warstw – nut zapachowych, które razem tworzą niepowtarzalny i oryginalny smak. Początkowe tony przynieść jasność ekscytujące świeżego bambusa w połączeniu z soczystą Naszych. Pełny opis

162

162 zł z VAT 198 zł, oszczędzasz 36 zł (18 %)

W magazynie partnerskim

Towar jest wysyłany bezpośrednio z magazynu partnerskiego. Dostawa realizowana jest transportem oferowanym przez partnera. Podana data dostawy uwzględnia wysyłkę i dostarczenie towarów przez przewoźnika.

Planowana data dostawy :23.01.2019

Ten towar oferujemy w ramach sprzedaży partnerskiej. Warunki dostawy mogą różnić się od naszych standardowych warunków. Więcej informacji

Sprzedaż partnerska

Proces zakupu w ramach sprzedaży partnerskiej jest zbliżony do standardowego. Zapewniamy wsparcie przy obsłudze zamówienia, dbamy o komunikację i rozpatrujemy ewentualną reklamację. Jedyną różnicą jest sposób dostarczenia zamówionych towarów. Towary dostarczane są bezpośrednio od naszych partnerów i nie ma możliwości ich osobistego odbioru w Punktach Odbioru Towaru MALL.PL.

Produkty oferowane w ramach sprzedaży partnerskiej oznaczone są etykietą Sprzedaż partnerska

Wybierz Pojemność

Pełny opis

Opis produktu

Jak naturalny kryształ, ukryte wewnątrz Omnia krystaliczne wielu różnych warstw – nut zapachowych, które razem tworzą niepowtarzalny i oryginalny smak. Początkowe tony przynieść jasność ekscytujące świeżego bambusa w połączeniu z soczystą Naszych. Tajemniczy serce, zapach Omnia krystaliczna, odsłania zasłonę nici tkane przynętę tkliwość kwiaty lotosu bez rozbijania świeżego charakteru całej kompozycji. Subtelny i zmysłowy punkt tworzy drewno balsa, że ​​kryje się piękny głębi duszy cały zapach.


Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Rodzaj woda toaletowa
Pojemność 65 ml
Kategoria perfum damskie
Nuta podstawowa kwiatowy
Nuta uzupełniająca świeży