Versace Pour Homme - woda toaletowa 100 ml

Marka: Versace Nr katalogowy: 100002336926

Sprzedaż partnerskaPromocja

Promocja obowiązuje do 31.01.2019 lub do wyczerpania zapasów.

Versace Pour Homme - woda toaletowa 100 ml

Zapach Versace Pour Homme jest istotą krajach śródziemnomorskich, które odpowiadają użytych składników. Pulsujące mieszaninę fougerovou rozjaśnia obecności bergamotki i pelargonia. Głowica otwarcie cytrusowy zapach Kalabria Diamante wraz z liści i kwiatów gorzkiej pomarańczy. Pełny opis

184

184 zł z VAT 219 zł, oszczędzasz 35 zł (15 %)

W magazynie partnerskim

Towar jest wysyłany bezpośrednio z magazynu partnerskiego. Dostawa realizowana jest transportem oferowanym przez partnera. Podana data dostawy uwzględnia wysyłkę i dostarczenie towarów przez przewoźnika.

Planowana data dostawy :23.01.2019

Ten towar oferujemy w ramach sprzedaży partnerskiej. Warunki dostawy mogą różnić się od naszych standardowych warunków. Więcej informacji

Sprzedaż partnerska

Proces zakupu w ramach sprzedaży partnerskiej jest zbliżony do standardowego. Zapewniamy wsparcie przy obsłudze zamówienia, dbamy o komunikację i rozpatrujemy ewentualną reklamację. Jedyną różnicą jest sposób dostarczenia zamówionych towarów. Towary dostarczane są bezpośrednio od naszych partnerów i nie ma możliwości ich osobistego odbioru w Punktach Odbioru Towaru MALL.PL.

Produkty oferowane w ramach sprzedaży partnerskiej oznaczone są etykietą Sprzedaż partnerska

Wybierz Pojemność

Pełny opis

Opis produktu

Zapach Versace Pour Homme jest istotą krajach śródziemnomorskich, które odpowiadają użytych składników. Pulsujące mieszaninę fougerovou rozjaśnia obecności bergamotki i pelargonia. Głowica otwarcie cytrusowy zapach Kalabria Diamante wraz z liści i kwiatów gorzkiej pomarańczy. Serce kwiatowy zapach jest zdefiniowane aromat mineralny przechodni srebrzyste zielone gałązki szałwii z bogatych kwiatach niebieskich hiacyntów. Wydajny i uwodzicielski cięciwy prowadzi się w bazie drewna cedrowego i agar, które wraz z bursztynowego, bób tonka piżmo nadawałoby całej kompozycji cechą prawdziwego wieku męskiego. Nie przez przypadek jest ukryta w butelce zapach, który przypomina polerowane Gem. Grawerowane srebrne motyw starożytnego meander – charakterystyczny symbol domu mody Versace – zdobić zarówno opryskiwacza i butelki.


Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Rodzaj woda toaletowa
Pojemność 100 ml
Kategoria perfum męskie
Nuta podstawowa fougere
Nuta uzupełniająca drzewny