DKNY Pure DKNY - woda perfumowana 100 ml

Marka: DKNY Nr katalogowy: 100002401634
DKNY Pure DKNY - woda perfumowana 100 ml

Sprzedaż partnerska

DKNY Pure DKNY - woda perfumowana 100 ml

Czysty zapach DKNY jest czymś więcej niż tylko zapach, to sposób na życie. Zmysłowy i delikatny zapach DKNY Czysta ucieleśnia prostą nazwę i charakterystyczny składnik, kropla wanilii w wodzie. Pełny opis

127

127 zł z VAT

W magazynie partnerskim

Towar jest wysyłany bezpośrednio z magazynu partnerskiego. Dostawa realizowana jest transportem oferowanym przez partnera. Podana data dostawy uwzględnia wysyłkę i dostarczenie towarów przez przewoźnika.

Planowana data dostawy :20.02.2019

Ten towar oferujemy w ramach sprzedaży partnerskiej. Warunki dostawy mogą różnić się od naszych standardowych warunków. Więcej informacji

Sprzedaż partnerska

Proces zakupu w ramach sprzedaży partnerskiej jest zbliżony do standardowego. Zapewniamy wsparcie przy obsłudze zamówienia, dbamy o komunikację i rozpatrujemy ewentualną reklamację. Jedyną różnicą jest sposób dostarczenia zamówionych towarów. Towary dostarczane są bezpośrednio od naszych partnerów i nie ma możliwości ich osobistego odbioru w Punktach Odbioru Towaru MALL.PL.

Produkty oferowane w ramach sprzedaży partnerskiej oznaczone są etykietą Sprzedaż partnerska

Pełny opis

Opis produktu

Czysty zapach DKNY jest czymś więcej niż tylko zapach, to sposób na życie. Zmysłowy i delikatny zapach DKNY Czysta ucieleśnia prostą nazwę i charakterystyczny składnik, kropla wanilii w wodzie.

DKNY kobieta jest uczciwy wobec siebie, tak, że jej zapach musi być autentyczny i szczery, życie rozwinął. W związku z tym coś zapach DKNY Czysta więcej niż tylko zapach. Jest to stan umysłu, sposób życia i sposób na zarobienie trochę zmian, poprawne i proste.


Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Rodzaj woda perfumowana
Pojemność 100 ml
Kategoria perfum damskie
Nuta podstawowa kwiatowy
Nuta uzupełniająca słodki