Betty Barclay Pure Pastel Lemon - woda perfumowana 20 ml

Marka: Betty Barclay Nr katalogowy: 100002339781
Betty Barclay Pure Pastel Lemon - woda perfumowana 20 ml

Sprzedaż partnerska

Betty Barclay Pure Pastel Lemon - woda perfumowana 20 ml

Nowy zapach cytrynowy Lemon Czysta Pastel z Betty Barclay. Ten zapach jest przyjemnie świeże i daje wrażenie czystości. Idealny na upalne dni. Na początku zachęcić mandarynki, cytryny i zielone jabłko. W sercu urzeka konwalia, liście fiołka i frezji. Pełny opis

85

85 zł z VAT
W magazynie – możesz mieć 27.02.

W magazynie partnerskim

Towar jest wysyłany bezpośrednio z magazynu partnerskiego. Dostawa realizowana jest transportem oferowanym przez partnera. Podana data dostawy uwzględnia wysyłkę i dostarczenie towarów przez przewoźnika.

Planowana data dostawy :27.02.2019

Ten towar oferujemy w ramach sprzedaży partnerskiej. Warunki dostawy mogą różnić się od naszych standardowych warunków. Więcej informacji

Sprzedaż partnerska

Proces zakupu w ramach sprzedaży partnerskiej jest zbliżony do standardowego. Zapewniamy wsparcie przy obsłudze zamówienia, dbamy o komunikację i rozpatrujemy ewentualną reklamację. Jedyną różnicą jest sposób dostarczenia zamówionych towarów. Towary dostarczane są bezpośrednio od naszych partnerów i nie ma możliwości ich osobistego odbioru w Punktach Odbioru Towaru MALL.PL.

Produkty oferowane w ramach sprzedaży partnerskiej oznaczone są etykietą Sprzedaż partnerska

Pełny opis

Opis produktu

Nowy zapach cytrynowy Lemon Czysta Pastel z Betty Barclay. Ten zapach jest przyjemnie świeże i daje wrażenie czystości. Idealny na upalne dni. Na początku zachęcić mandarynki, cytryny i zielone jabłko. W sercu urzeka konwalia, liście fiołka i frezji. Cały dzień będzie gospodarzem sandałowego, bursztynu i piżma. Bardzo przyjemny i kombinacje rostomilý butelka.

Zapach ten został uruchomiony w 2017 roku.


Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Rodzaj woda perfumowana
Pojemność 20 ml
Kategoria perfum damskie
Nuta podstawowa kwiatowy
Nuta uzupełniająca owocowy