Versace Red Jeans Versus - woda toaletowa 75 ml

Marka: Versace Nr katalogowy: 100002336166
Versace Red Jeans Versus - woda toaletowa 75 ml

Sprzedaż partnerska

Versace Red Jeans Versus - woda toaletowa 75 ml

Włoski projektant mody Gianni Versace Jeans nadal w duchu zapach czerwonym jeansy. Jasne pomysłowe kwiatowy zapach z nutami cytrusowymi. Czerwony odcień zapach inspirowany stylem retro, zamknięte w metalowym pojemniku. Zapach przeznaczony jest dla casual, wsunąć czerwonym jeansy. . Pełny opis

82

82 zł z VAT

W magazynie partnerskim

Towar jest wysyłany bezpośrednio z magazynu partnerskiego. Dostawa realizowana jest transportem oferowanym przez partnera. Podana data dostawy uwzględnia wysyłkę i dostarczenie towarów przez przewoźnika.

Planowana data dostawy :28.01.2019

Ten towar oferujemy w ramach sprzedaży partnerskiej. Warunki dostawy mogą różnić się od naszych standardowych warunków. Więcej informacji

Sprzedaż partnerska

Proces zakupu w ramach sprzedaży partnerskiej jest zbliżony do standardowego. Zapewniamy wsparcie przy obsłudze zamówienia, dbamy o komunikację i rozpatrujemy ewentualną reklamację. Jedyną różnicą jest sposób dostarczenia zamówionych towarów. Towary dostarczane są bezpośrednio od naszych partnerów i nie ma możliwości ich osobistego odbioru w Punktach Odbioru Towaru MALL.PL.

Produkty oferowane w ramach sprzedaży partnerskiej oznaczone są etykietą Sprzedaż partnerska

Pełny opis

Opis produktu

Włoski projektant mody Gianni Versace Jeans nadal w duchu zapach czerwonym jeansy. Jasne pomysłowe kwiatowy zapach z nutami cytrusowymi. Czerwony odcień zapach inspirowany stylem retro, zamknięte w metalowym pojemniku. Zapach przeznaczony jest dla casual, wsunąć czerwonym jeansy.


Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Rodzaj woda toaletowa
Pojemność 75 ml
Kategoria perfum damskie
Nuta podstawowa kwiatowy
Nuta uzupełniająca owocowy