Roberto Cavalli Roberto Cavalli Uomo Silver Essence - woda toaletowa 60 ml

Marka: Roberto Cavalli Nr katalogowy: 100002340432
Roberto Cavalli Roberto Cavalli Uomo Silver Essence - woda toaletowa 60 ml

Sprzedaż partnerska

Roberto Cavalli Roberto Cavalli Uomo Silver Essence - woda toaletowa 60 ml

Roberto Cavalli Uomo Srebrny Essence to orientalny drzewny zapach dla mężczyzn. Głowica składa się z imbiru, kardamonu i fioletowych liściach. Serce łączy kwiatowymi akordami kostace, geranium i lawendy. Następnie stanowić podstawę mech dębowy, bób tonka, paczuli i wetiweru. Pełny opis

91

91 zł z VAT
W magazynie – możesz mieć 25.02.

W magazynie partnerskim

Towar jest wysyłany bezpośrednio z magazynu partnerskiego. Dostawa realizowana jest transportem oferowanym przez partnera. Podana data dostawy uwzględnia wysyłkę i dostarczenie towarów przez przewoźnika.

Planowana data dostawy :25.02.2019

Ten towar oferujemy w ramach sprzedaży partnerskiej. Warunki dostawy mogą różnić się od naszych standardowych warunków. Więcej informacji

Sprzedaż partnerska

Proces zakupu w ramach sprzedaży partnerskiej jest zbliżony do standardowego. Zapewniamy wsparcie przy obsłudze zamówienia, dbamy o komunikację i rozpatrujemy ewentualną reklamację. Jedyną różnicą jest sposób dostarczenia zamówionych towarów. Towary dostarczane są bezpośrednio od naszych partnerów i nie ma możliwości ich osobistego odbioru w Punktach Odbioru Towaru MALL.PL.

Produkty oferowane w ramach sprzedaży partnerskiej oznaczone są etykietą Sprzedaż partnerska

Pełny opis

Opis produktu

Roberto Cavalli Uomo Srebrny Essence to orientalny drzewny zapach dla mężczyzn. Głowica składa się z imbiru, kardamonu i fioletowych liściach. Serce łączy kwiatowymi akordami kostace, geranium i lawendy. Następnie stanowić podstawę mech dębowy, bób tonka, paczuli i wetiweru. Jest to niewątpliwy zapach, który nie zawiedzie, kiedy trzeba zrobić odpowiednie wrażenie.

Został on uruchomiony w 2017 roku, a jej twarz stała się wzorem Felix Gesnouin.


Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Rodzaj woda toaletowa
Pojemność 60 ml
Kategoria perfum męskie
Nuta podstawowa orientalny
Nuta uzupełniająca drzewny