Gucci Rush - woda toaletowa 30 ml

Marka: Gucci Nr katalogowy: 100002360595

Sprzedaż partnerska

Gucci Rush - woda toaletowa 30 ml

Orientalny kwiatowy zapach, który uderza cię jak gwałtownym pocałunku z zakazanym miejscu, tajemniczej i odurzający. Gorączka przekłada kreska, uderzyć, nagle przyjemne uczucie spowodowane przez lek. Gucci Rush to moc i prędkość wody, krwi, emocji, to euforia, kochanka i wąż demon. Pełny opis

128

128 zł z VAT

W magazynie partnerskim

Towar jest wysyłany bezpośrednio z magazynu partnerskiego. Dostawa realizowana jest transportem oferowanym przez partnera. Podana data dostawy uwzględnia wysyłkę i dostarczenie towarów przez przewoźnika.

Planowana data dostawy :23.01.2019

Ten towar oferujemy w ramach sprzedaży partnerskiej. Warunki dostawy mogą różnić się od naszych standardowych warunków. Więcej informacji

Sprzedaż partnerska

Proces zakupu w ramach sprzedaży partnerskiej jest zbliżony do standardowego. Zapewniamy wsparcie przy obsłudze zamówienia, dbamy o komunikację i rozpatrujemy ewentualną reklamację. Jedyną różnicą jest sposób dostarczenia zamówionych towarów. Towary dostarczane są bezpośrednio od naszych partnerów i nie ma możliwości ich osobistego odbioru w Punktach Odbioru Towaru MALL.PL.

Produkty oferowane w ramach sprzedaży partnerskiej oznaczone są etykietą Sprzedaż partnerska

Wybierz Pojemność

Pełny opis

Opis produktu

Orientalny kwiatowy zapach, który uderza cię jak gwałtownym pocałunku z zakazanym miejscu, tajemniczej i odurzający. Gorączka przekłada kreska, uderzyć, nagle przyjemne uczucie spowodowane przez lek … Gucci Rush to moc i prędkość wody, krwi, emocji, to euforia, kochanka i wąż demon … Zapach poza nowoczesnością, ponadczasowy, opierając się na stylu ustawić obie wersje na świecie udanej Gucci Envy. Jest to trudne dla kobiet w każdym wieku, którzy cenią sobie jakość i oryginalność. Dla kobiet, które wiedzą czego chcą i są w stanie wyrazić swoje uczucia i emocje.

Zapach został uruchomiony w 1999 roku.


Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Rodzaj woda toaletowa
Pojemność 30 ml
Kategoria perfum damskie
Nuta podstawowa szyprowy
Nuta uzupełniająca owocowy