Giorgio Armani Sì Intense - woda perfumowana 30 ml

Marka: Giorgio Armani Nr katalogowy: 100002338244
Giorgio Armani Sì Intense - woda perfumowana 30 ml

Sprzedaż partnerska

Giorgio Armani Sì Intense - woda perfumowana 30 ml

Seria Armani perfumy Sieć została uruchomiona w 2013 roku, słodki zapach z nutami czarnej porzeczki, róży i wanilii. W 2014 roku, Armani prezentuje udoskonaloną wersją Arman Intense. Nowa wersja jest przeznaczona dla silnych i namiętnych kobiet, które są odważny i nie boi się podejmować ryzyka. Pełny opis

208

208 zł z VAT

W magazynie partnerskim

Towar jest wysyłany bezpośrednio z magazynu partnerskiego. Dostawa realizowana jest transportem oferowanym przez partnera. Podana data dostawy uwzględnia wysyłkę i dostarczenie towarów przez przewoźnika.

Planowana data dostawy :23.01.2019

Ten towar oferujemy w ramach sprzedaży partnerskiej. Warunki dostawy mogą różnić się od naszych standardowych warunków. Więcej informacji

Sprzedaż partnerska

Proces zakupu w ramach sprzedaży partnerskiej jest zbliżony do standardowego. Zapewniamy wsparcie przy obsłudze zamówienia, dbamy o komunikację i rozpatrujemy ewentualną reklamację. Jedyną różnicą jest sposób dostarczenia zamówionych towarów. Towary dostarczane są bezpośrednio od naszych partnerów i nie ma możliwości ich osobistego odbioru w Punktach Odbioru Towaru MALL.PL.

Produkty oferowane w ramach sprzedaży partnerskiej oznaczone są etykietą Sprzedaż partnerska

Wybierz Pojemność

Pełny opis

Opis produktu

Seria Armani perfumy Sieć została uruchomiona w 2013 roku, słodki zapach z nutami czarnej porzeczki, róży i wanilii. W 2014 roku, Armani prezentuje udoskonaloną wersją Arman Intense. Nowa wersja jest przeznaczona dla silnych i namiętnych kobiet, które są odważny i nie boi się podejmować ryzyka. Taka kobieta jest postrzegana jako bardzo charyzmatyczny, pewny siebie, niezależny i wyrafinowane.

2014 przychodzi na rynek nowy zapach wody, która jest „grubsza” i bogatsze niż w przypadku oryginału – Armani Si Intense. Ten zapach jest opisany jako nowoczesny zapach, który otwiera szyprowej akordy czarnej porzeczki, frezji, bergamotki i mandarynki. Serce zapachu oferuje nuty róży, osmantusa i piołunu. Dolne nuty wanilii, paczuli i bursztynu dopełnia cały zmysłowy zapach.

Twarzą perfum jest aktorka Cate Blanchett.

Zapach został uruchomiony w 2014 roku.


Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Rodzaj woda perfumowana
Pojemność 30 ml
Kategoria perfum damskie
Nuta podstawowa kwiatowy
Nuta uzupełniająca drzewny