Calvin Klein Sheer Beauty - woda toaletowa 100 ml

Marka: Calvin Klein Nr katalogowy: 100002337523
Calvin Klein Sheer Beauty - woda toaletowa 100 ml

Sprzedaż partnerska

Calvin Klein Sheer Beauty - woda toaletowa 100 ml

Calvin Klein wprowadza zapachu Sheer Beauty, który jest skierowany do młodych kobiet i podkreśla ich charakter, pewność siebie i urok. Na podstawie oryginalnego zapachu Beauty , który został utworzony w roku 2010. Pełny opis

111

111 zł z VAT

W magazynie partnerskim

Towar jest wysyłany bezpośrednio z magazynu partnerskiego. Dostawa realizowana jest transportem oferowanym przez partnera. Podana data dostawy uwzględnia wysyłkę i dostarczenie towarów przez przewoźnika.

Planowana data dostawy :22.02.2019

Ten towar oferujemy w ramach sprzedaży partnerskiej. Warunki dostawy mogą różnić się od naszych standardowych warunków. Więcej informacji

Sprzedaż partnerska

Proces zakupu w ramach sprzedaży partnerskiej jest zbliżony do standardowego. Zapewniamy wsparcie przy obsłudze zamówienia, dbamy o komunikację i rozpatrujemy ewentualną reklamację. Jedyną różnicą jest sposób dostarczenia zamówionych towarów. Towary dostarczane są bezpośrednio od naszych partnerów i nie ma możliwości ich osobistego odbioru w Punktach Odbioru Towaru MALL.PL.

Produkty oferowane w ramach sprzedaży partnerskiej oznaczone są etykietą Sprzedaż partnerska

Pełny opis

Opis produktu

Calvin Klein wprowadza zapachu Sheer Beauty, który jest skierowany do młodych kobiet i podkreśla ich charakter, pewność siebie i urok. Na podstawie oryginalnego zapachu Beauty , który został utworzony w roku 2010. Ten kwiatowo-owocowy zapach łączy w sobie nuty drzewiastych, piżmo, wanilia, jaśmin, lilia, piwonia, bergamotki, czerwonej porzeczki i koktajl Bellini. Sprawdź ten zapach, to na pewno miłość!

Został on uruchomiony w 2012 roku.


Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Rodzaj woda toaletowa
Pojemność 100 ml
Kategoria perfum damskie
Nuta podstawowa kwiatowy
Nuta uzupełniająca owocowy