David Beckham Signature For Men - woda toaletowa 75 ml

Marka: David Beckham Nr katalogowy: 100002336985
David Beckham Signature For Men - woda toaletowa 75 ml

Sprzedaż partnerskaPromocja

Promocja obowiązuje do 31.01.2019 lub do wyczerpania zapasów.

David Beckham Signature For Men - woda toaletowa 75 ml

Podpis dla mężczyzn ucieleśnia charakterystyczny wizję, ambicję i męskość w orientalnym zapachu leśnym, który jest bardzo elegancki. Zapach otwiera nowoczesny i energiczny świeżość mandarynki i arbuza prozářeným słońcu. Pełny opis

50

50 zł z VAT 67 zł, oszczędzasz 17 zł (25 %)

W magazynie partnerskim

Towar jest wysyłany bezpośrednio z magazynu partnerskiego. Dostawa realizowana jest transportem oferowanym przez partnera. Podana data dostawy uwzględnia wysyłkę i dostarczenie towarów przez przewoźnika.

Planowana data dostawy :23.01.2019

Ten towar oferujemy w ramach sprzedaży partnerskiej. Warunki dostawy mogą różnić się od naszych standardowych warunków. Więcej informacji

Sprzedaż partnerska

Proces zakupu w ramach sprzedaży partnerskiej jest zbliżony do standardowego. Zapewniamy wsparcie przy obsłudze zamówienia, dbamy o komunikację i rozpatrujemy ewentualną reklamację. Jedyną różnicą jest sposób dostarczenia zamówionych towarów. Towary dostarczane są bezpośrednio od naszych partnerów i nie ma możliwości ich osobistego odbioru w Punktach Odbioru Towaru MALL.PL.

Produkty oferowane w ramach sprzedaży partnerskiej oznaczone są etykietą Sprzedaż partnerska

Pełny opis

Opis produktu

Podpis dla mężczyzn ucieleśnia charakterystyczny wizję, ambicję i męskość w orientalnym zapachu leśnym, który jest bardzo elegancki.

Zapach otwiera nowoczesny i energiczny świeżość mandarynki i arbuza prozářeným słońcu. Serce zapachu jest świeże lantana, aromatyczny tropikalny krzew o małych widocznych kwiatów, który łączy się z eleganckim Cypress dostarczyć silny zapach męskości. Wraz z jałowca Nuty tworzyć te unikalne i nieodpartym wyzwaniem, które obezwładnia zmysły. Maksymalna bogactwo i wyrafinowanie zyskuje dzięki luksusowym mchu, zmysłowy biała ambra i cedr. Składniki zostały specjalnie i zastosowano tak, że zapach może być niczym niezwykłym.

Zapach został uruchomiony w 2008 roku.


Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Rodzaj woda toaletowa
Pojemność 75 ml
Kategoria perfum męskie
Nuta podstawowa orientalny
Nuta uzupełniająca drzewny