Trussardi Uomo 2011 - woda toaletowa 30 ml

Marka: Trussardi Nr katalogowy: 100002465089
Trussardi Uomo 2011 - woda toaletowa 30 ml

Sprzedaż partnerska

Trussardi Uomo 2011 - woda toaletowa 30 ml

Trussardi obchodziła stulecie swojego powstania w 2011 roku uroczystość jest również umieszczenie pary zapachowej Donna Trussardi Trussardi Uomo i. Ich zadaniem jest przekonać ich, że reputację marki Trussardi jest głównie twarde i uczciwa praca. Pełny opis

86

86 zł z VAT

W magazynie partnerskim

Towar jest wysyłany bezpośrednio z magazynu partnerskiego. Dostawa realizowana jest transportem oferowanym przez partnera. Podana data dostawy uwzględnia wysyłkę i dostarczenie towarów przez przewoźnika.

Planowana data dostawy :22.02.2019

Ten towar oferujemy w ramach sprzedaży partnerskiej. Warunki dostawy mogą różnić się od naszych standardowych warunków. Więcej informacji

Sprzedaż partnerska

Proces zakupu w ramach sprzedaży partnerskiej jest zbliżony do standardowego. Zapewniamy wsparcie przy obsłudze zamówienia, dbamy o komunikację i rozpatrujemy ewentualną reklamację. Jedyną różnicą jest sposób dostarczenia zamówionych towarów. Towary dostarczane są bezpośrednio od naszych partnerów i nie ma możliwości ich osobistego odbioru w Punktach Odbioru Towaru MALL.PL.

Produkty oferowane w ramach sprzedaży partnerskiej oznaczone są etykietą Sprzedaż partnerska

Wybierz Pojemność

Pełny opis

Opis produktu

Trussardi obchodziła stulecie swojego powstania w 2011 roku uroczystość jest również umieszczenie pary zapachowej Donna Trussardi Trussardi Uomo i. Ich zadaniem jest przekonać ich, że reputację marki Trussardi jest głównie twarde i uczciwa praca. Obie nowe linie niosą pamięć pierwszego zapachu Trussardi, które zostały wprowadzone w latach osiemdziesiątych ubiegłego wieku, i które dziś jest niezapomnianym kompozycje.

Trussardi Uomo zapach symbolizuje zmysłowej elegancji. Intensywne domu nosi znamiona włoskich cytryn w połączeniu z bergamotki, gałki muszkatołowej i Galbani. Po uspokojeniu ostry wprowadzenie przychodzi w postaci fioletowego, geranium i szałwii dostarczającego całą kompozycję w nieco zmysłowym podtekstem. Na samym końcu serii przychodzi połączenie luksusowej skóry z heady paczuli i porostów.


Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Rodzaj woda toaletowa
Pojemność 30 ml
Kategoria perfum męskie
Nuta podstawowa fougere
Nuta uzupełniająca drzewny