Versace Vanitas - woda perfumowana 30 ml

Marka: Versace Nr katalogowy: 100002337285
Versace Vanitas - woda perfumowana 30 ml

Sprzedaż partnerska

Versace Vanitas - woda perfumowana 30 ml

Ulotna chwila urody ujęte w sposób jasny i uwodzicielskim zapachu, wywołując zarówno zmysły i wyobraźnię. Unosi się w powietrzu, jej natarczywe urok drugging swój węch, który materializuje się w piękną rzeczywistością. Jest cała nowa część kobiecego ego – najprawdziwsza, ucieleśnionego w perfum. Pełny opis

106

106 zł z VAT
W magazynie – możesz mieć 27.02.

W magazynie partnerskim

Towar jest wysyłany bezpośrednio z magazynu partnerskiego. Dostawa realizowana jest transportem oferowanym przez partnera. Podana data dostawy uwzględnia wysyłkę i dostarczenie towarów przez przewoźnika.

Planowana data dostawy :27.02.2019

Ten towar oferujemy w ramach sprzedaży partnerskiej. Warunki dostawy mogą różnić się od naszych standardowych warunków. Więcej informacji

Sprzedaż partnerska

Proces zakupu w ramach sprzedaży partnerskiej jest zbliżony do standardowego. Zapewniamy wsparcie przy obsłudze zamówienia, dbamy o komunikację i rozpatrujemy ewentualną reklamację. Jedyną różnicą jest sposób dostarczenia zamówionych towarów. Towary dostarczane są bezpośrednio od naszych partnerów i nie ma możliwości ich osobistego odbioru w Punktach Odbioru Towaru MALL.PL.

Produkty oferowane w ramach sprzedaży partnerskiej oznaczone są etykietą Sprzedaż partnerska

Wybierz Pojemność

Pełny opis

Opis produktu

Ulotna chwila urody ujęte w sposób jasny i uwodzicielskim zapachu, wywołując zarówno zmysły i wyobraźnię. Unosi się w powietrzu, jej natarczywe urok drugging swój węch, który materializuje się w piękną rzeczywistością. Jest cała nowa część kobiecego ego – najprawdziwsza, ucieleśnionego w perfum. Jest Vanitas! Vanitas – a oryginalne elementy przyłączeniowe dobrane i połączone w podkreślając ich doskonałą harmonię. Emocjonująco bogaty i zmysłowy Tiare kwiat są obsługiwane i podniesiony ton wapna i frezji i nanoszone w zmysłowych akcentami cedru i bobu tonka.

Skrzynka jest pełna złota, ozdobione motywem liści bluszczu znowu wiernie podkreśla niezwykły kształt butelki. Nowoczesny spełnia classic poprzez kontrast błyszczącego i matowego złota. Wystające błyszczący czarny logo w środku okna, pakiet dodaje odrobinę koloru eleganckiej energii kobiecej duszy. Drobne linie błyszczące złotym metalu, sugerując nagi żeński ramię. Rozciągający się w przezroczystej masie szklanej butelki, co sprawia, że ​​jest bardziej miękka w wyniku projektowania wywołuje uwodzenie i żeńskiego. Surowy przejrzysty czapka ozdobiona błyszczącym metalowym zespole złota z wygrawerowanym liści bluszczu, ponieważ staje się niemal dzieło sztuki.

Został on uruchomiony w 2011 roku.


Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Rodzaj woda perfumowana
Pojemność 30 ml
Kategoria perfum damskie
Nuta podstawowa kwiatowy
Nuta uzupełniająca drzewny