Dolce & Gabbana Velvet Pure - woda perfumowana 150 ml

Marka: Dolce & Gabbana Nr katalogowy: 100002340018
Dolce & Gabbana Velvet Pure - woda perfumowana 150 ml

Sprzedaż partnerskaDarmowa dostawaPromocja

Promocja obowiązuje do 28.02.2019 lub do wyczerpania zapasów.

Dolce & Gabbana Velvet Pure - woda perfumowana 150 ml

Velvet Czysta to zapach dla kobiet Dolce & Gabbana. Składa się on z Galbani, labdanumu, jaśminu i listkiem figowym. W sercu dalszego narsicu, żółtych narcyzów, neroli i geranium. Zasadniczo czujesz korzeń irysa i haitański wetiwer. Pełny opis

472

472 zł z VAT 914 zł, oszczędzasz 442 zł (48 %)
W magazynie – możesz mieć 25.02.

W magazynie partnerskim

Towar jest wysyłany bezpośrednio z magazynu partnerskiego. Dostawa realizowana jest transportem oferowanym przez partnera. Podana data dostawy uwzględnia wysyłkę i dostarczenie towarów przez przewoźnika.

Planowana data dostawy :25.02.2019

Ten towar oferujemy w ramach sprzedaży partnerskiej. Warunki dostawy mogą różnić się od naszych standardowych warunków. Więcej informacji

Sprzedaż partnerska

Proces zakupu w ramach sprzedaży partnerskiej jest zbliżony do standardowego. Zapewniamy wsparcie przy obsłudze zamówienia, dbamy o komunikację i rozpatrujemy ewentualną reklamację. Jedyną różnicą jest sposób dostarczenia zamówionych towarów. Towary dostarczane są bezpośrednio od naszych partnerów i nie ma możliwości ich osobistego odbioru w Punktach Odbioru Towaru MALL.PL.

Produkty oferowane w ramach sprzedaży partnerskiej oznaczone są etykietą Sprzedaż partnerska

Pełny opis

Opis produktu

Velvet Czysta to zapach dla kobiet Dolce & Gabbana. Składa się on z Galbani, labdanumu, jaśminu i listkiem figowym. W sercu dalszego narsicu, żółtych narcyzów, neroli i geranium. Zasadniczo czujesz korzeń irysa i haitański wetiwer. Sen, ale zachować swoje nogi mocno na ziemi wraz z Velvet perfum Czystej.

Zapach został uruchomiony w 2016 roku.


Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Rodzaj woda perfumowana
Pojemność 150 ml
Kategoria perfum damskie
Nuta podstawowa kwiatowy
Nuta uzupełniająca zielony