Versace Kryształ Noir - woda toaletowa 5 ml + balsam do ciała 25 ml + żel pod prysznic 25 ml

Marka: Versace Nr katalogowy: 100002337004
Versace Kryształ Noir - woda toaletowa 5 ml + balsam do ciała 25 ml + żel pod prysznic 25 ml

Sprzedaż partnerska

Versace Kryształ Noir - woda toaletowa 5 ml + balsam do ciała 25 ml + żel pod prysznic 25 ml

Kryształ Noir zapach jest prawdziwy magiczny zapach, zwiewny i zmysłowy zarazem. Orientalny charakter owocowy podkreśla ją w skomplikowanej kompozycji, która nie opiera się na długiej liście składników, ale tylko na starannie dobranych akord że najcenniejsza pachnących przysmaków. Pełny opis

46

46 zł z VAT

W magazynie partnerskim

Towar jest wysyłany bezpośrednio z magazynu partnerskiego. Dostawa realizowana jest transportem oferowanym przez partnera. Podana data dostawy uwzględnia wysyłkę i dostarczenie towarów przez przewoźnika.

Planowana data dostawy :21.02.2019

Ten towar oferujemy w ramach sprzedaży partnerskiej. Warunki dostawy mogą różnić się od naszych standardowych warunków. Więcej informacji

Sprzedaż partnerska

Proces zakupu w ramach sprzedaży partnerskiej jest zbliżony do standardowego. Zapewniamy wsparcie przy obsłudze zamówienia, dbamy o komunikację i rozpatrujemy ewentualną reklamację. Jedyną różnicą jest sposób dostarczenia zamówionych towarów. Towary dostarczane są bezpośrednio od naszych partnerów i nie ma możliwości ich osobistego odbioru w Punktach Odbioru Towaru MALL.PL.

Produkty oferowane w ramach sprzedaży partnerskiej oznaczone są etykietą Sprzedaż partnerska

Pełny opis

Opis produktu

Kryształ Noir zapach jest prawdziwy magiczny zapach, zwiewny i zmysłowy zarazem. Orientalny charakter owocowy podkreśla ją w skomplikowanej kompozycji, która nie opiera się na długiej liście składników, ale tylko na starannie dobranych akord że najcenniejsza pachnących przysmaków. Na początku zapach jest imbir, kardamon, pieprz, serce jest w pełni kwiat. Stała podstawa zapach ambry, piżma i drzewa sandałowego.


Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Rodzaj zestaw miniatur
Kategoria perfum damskie
Nuta podstawowa orientalny
Nuta uzupełniająca owocowy